Spotify, Xbox Mağazasında kullanılabilir

Spotify, Xbox Mağazasında kullanılabilir

Yakın zamanda Spotify uygulamasının Xbox One mağazasına geleceğini bildirmiştik. Ve birkaç gün önce, Microsoft’un yanlışlıkla Xbox’ta çalışan Spotify’ı ve bunun bazı ekran görüntülerini ifşa ettiğini de gördük. Spotify bugün Xbox kullanıcıları için Store’dan indirilebilir.

Microsoft bugün Xbox web sitesinde kullanılabilirliği ile ilgili bir blog yayınladı. Bugünden itibaren yeni Spotify uygulaması, Xbox One’da dünya çapında 34 pazarda* mevcut. Artık kullanıcılar Xbox’ta oyun oynarken arka planda müzik dinleyebilir ve bu da ücretsiz.

Spotify Connect, Xbox’ta bu uygulama tarafından da desteklenmektedir. Spotify Connect, Spotify uygulamasını telefonunuzda, tabletinizde veya masaüstünüzde kullanarak ve dolayısıyla oyunu duraklatmanıza gerek kalmadan Xbox’ınızdaki oynatmayı kablosuz olarak kontrol etmenizi veya değiştirmenizi sağlar. Premium kullanıcılar ise reklamsız daha kaliteli ses dinleyebilecek.

Xbox için Spotify uygulamasını indirmek için Xbox uygulama mağazasına gidin ve Spotify’ı arayın ve resmi uygulamayı indirin. Spotify Connect’i kullanmak için aynı kablosuz ağda hem Xbox’ı hem de telefonu kullanıyor olmanız gerektiğini lütfen unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*