Sprint’in Yakında Bir iPod touch 3G Kılıfı Olabilir

Sprint’in Yakında Bir iPod touch 3G Kılıfı Olabilir

3232Paz, 28 Kasım 2021 20:35:59 PSThttps://wordpress.org/?v=5.8.2

iPod touch, iOS 4’te Wifi üzerinden Nimbuzz veya Skype gibi uygulamalarla sesli arama yapmak için kullanılabilir. Ancak iPod touch, istediğiniz yerden arama yapmak için iPhone gibi bir 3G servisine sahip değil. Sesli arama yapmanızı ve kısa mesaj göndermenizi sağlayan Infineon çipinden güç alan bir adaptör olan Apple Peel 520 by Yosion ile iPod touch’ı bir iPhone’a dönüştürebileceksiniz. Bunun harika olduğunu düşünüyorsanız, şuna bir göz atın: son FCC belgeleri, Sprint’in iPod touch kasasına benzeyen yeni bir cihaz kaydettiğini ortaya çıkardı. Bu, Sprint’in ağında Apple’ın WiFi’sini yalnızca iPod touch’ı kullanmanın bir yolunu bulabileceği anlamına gelir.

Cihazın adı kasa üzerinde görüldüğü gibi ZTE Peel’dir. Bu çantada bir EV-DO Rev. 0 3G radyo, bir WiFi erişim noktası ve mikro-USB şarj cihazına sahip yerleşik bir pil bulunur. Cihaz, bir iPod touch boyutu için tasarlanmış gibi görünüyor. Ayrıca Peel’in iPod touch’ın kendisine bağlanmasına izin verecek bir 3G mikro erişim noktası olduğunu gösteren bir Wifi anteni de var. Yalnızca Sprint’in daha yavaş 3G hizmeti olan EV-DO Rev. 0 ağı için temizlenir.

ZTE Peel kılıfı, Apple Peel 520’den farklıdır, ancak işlevleri, iPod touch’ınızı bir iPhone’a dönüştürmek için aynıdır. Apple Peel 520, GPRS’yi desteklemezken ZTE Peel kılıfı aramaları ve metin mesajlarını desteklemez.

[source phonescoop]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*