Supreme x Bang & Olufsen P2 Bluetooth Hoparlör İncelemesi

Supreme x Bang & Olufsen P2 Bluetooth Hoparlör İncelemesi

Supreme ve Bang & Olufsen, başka bir iş birliği ile yeniden iş başında. Bir süredir ilk kez, sanırım son damlalarından sevdiğim bir şey buldum. Bilmeyenler için Yüce bir kaykay dükkanı ve Giyim New York’ta kurulan ve geçtiğimiz yıllarda çarpıcı bir büyüme gösteren marka. Bu tür bir hype ile, mallarının çoğu son derece sınırlıdır ve piyasaya sürüldükten sonra birkaç dakika (saniye değilse) içinde satılır. Bugünün incelemesinde Bang & Olufsen P2 Hoparlörüne bakacağız – buna değer mi?

Tasarım + Özellikler

Hoparlörü ilk gördüğümde, ürünün gerçekte ne kadar küçük olduğuna şaşırdım. Beoplay P2, B&O Play’in en taşınabilir hoparlörüdür ve avuç içi büyüklüğünde oval bir şekle sahiptir. Gövde yumuşak, sıcak bir plastikten yapıldığı ve üst kısmı alüminyum ızgarayla kaplandığı için ele iyi oturuyor.

Hoparlörün bu özel çeşidi, Supreme ortak çalışması olması nedeniyle biraz farklıdır. Izgara üzerinde yazılı SUPREME logosu ile iyi bilinen kırmızı renk şemasına uyan hoş, minimalist bir tasarım bulacaksınız. Tek fiziksel düğme, altta bulunan güç düğmesi ve fiziksel özellikler açısından bu kadar. Bu hoparlör tasarım açısından sadeliği haykırıyor.

Şarj açısından, pilin tamamen şarj olması yaklaşık 2 saat sürdü. Kayda değer bir şey, hoparlörün bir USB C bağlantı noktasına nasıl sahip olduğu, bu günlerde aksesuar üreticilerinde çok fazla görmediğiniz bir şey. Ses seviyesi yaklaşık %40’ta tutularak yaklaşık 10 saatlik oynatma süresini kısaltabildim. Bu benim için fazlasıyla yeterli çünkü kendimi günde sadece birkaç saat bunu kullanırken buldum.

Ses kalitesi

Herhangi bir Bluetooth hoparlörüyle ilgili büyük soru her zaman aynıdır: kulağa nasıl geliyor? Bu kadar kompakt bir hoparlörün ürettiği ses kalitesine hayran kaldığımı söyleyebilirim. Boyutundan dolayı inanılmaz derecede derin bas vermeyecek olsa da, hoparlör hala iyi bir gümbürtü veriyor ve çoğu şarkıda küçük bir gümbürtüyle bası nasıl ele aldığından memnun kaldım. bu P2 size tek bir tweeter ve mono ses sağlayan orta sınıf bir sürücü sunar, ancak hoparlör tüm odayı dolduracak kadar mükemmel bir yüksekliğe sahiptir. P2’nin ürettiği saf hacim, uzun bir atışla beklentilerimi aştı.

BeoPlay uygulamasını kullanarak hoparlör komutlarını özelleştirebilirsiniz. Örneğin, bir şarkıyı duraklatmak/oynatmak veya önceki bir parçaya geri dönmek için hoparlöre iki kez dokunabilirsiniz. Dokunma özelliğine ek olarak, seçtiğiniz komutu etkinleştirmek için hoparlörü sallayabilirsiniz – kolayca en sevdiğim özelliklerden biri.

Çözüm

Her yere götürebileceğiniz şık, güçlü, taşınabilir bir Bluetooth hoparlör istiyorsanız, Bang & Olufsen P2 Bluetooth Hoparlör ile yanlış yapmış olamazsınız. Şimdi Supreme iş birliği tükendi (şaşırtıcı değil), yani bu belirli modeli satın almak istiyorsanız, önemli ölçüde daha pahalıya mal olabilecek satıcılar aramanız gerekecek. Ancak markalaşmaya aldırış etmeyen ortalama bir tüketici için normal sürümü şu adreste bulabileceksiniz: 169,99 $ için Amazon.

Biraz pahalı ama harika bir yapı kalitesi için para ödüyorsunuz ve boyutuna göre etkileyici ses kalitesi. Bu nedenle, yeni bir taşınabilir Bluetooth hoparlör pazarındaysanız ve biraz para harcamaktan çekinmiyorsanız, bu harika bir seçenektir.

AMAZON’DAN SATIN AL

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*