Surface Duo güncellemesi, yazılım için önemli düzeltmelerle birlikte sunuluyor

Surface Duo güncellemesi, yazılım için önemli düzeltmelerle birlikte sunuluyor

Microsoft’un katlanabilir telefon form faktörünü ele alması, gerçekten üretkenlik odaklı bir deneyim sunmak için çift ekranlı tasarım kullanır. Mükemmel donanım kalitesi çoğu durumda açıkça görülebilir ve belirgindir ve gözden geçirenler ayrıca Surface Duo’nun harika bir şekilde harika olduğunu söylediler.

Ne yazık ki Surface Duo sahipleri, yazılım ve varsayılan jest tabanlı deneyimle ilgili sorunları bildiriyorlar.

İronik olarak, kullanıcılar tarafından çevrimiçi olarak düzinelerce forumda işaretlenen hataların, Surface Duo’nun genel olarak çift ekran tasarımıyla hiçbir ilgisi yok.

Surface Duo’nun yazılımındaki hataların üçlüsü, ahizenin kararlılığını etkiliyor ve yorumcular da dahil olmak üzere pek çok kullanıcıyı etkiliyor gibi görünüyor. Hatalar muhtemelen sürpriz olmamalı çünkü Surface Duo birinci nesil. donanım ve yeni form faktörleri genellikle sorunludur.

Neyse ki Microsoft, 1.399 dolarlık telefonla ilgili sorunları gidermek için güncellemeler üzerinde çalışıyor.

Bugün erken saatlerde Microsoft, Surface Duo’yu erken benimseyenler için Ekim 2020 güncellemesini kullanıma sunmaya başladı. En son güncelleme birden fazla hata düzeltmesiyle birlikte geliyor ancak ne yazık ki kullanıcılar bu güncellemede sızdırılan kamera özelliklerini alamıyor.

Surface Duo Ekim güncellemesi

Surface Duo için Ekim 2020 güncellemesi, sistem sürümünü 2020.910.70’e yükseltir ve bunu yalnızca cihazın kilidi açık varyantına sahipseniz indirebilirsiniz. AT&T kullanıcıları için Microsoft, güncellemenin doğrulamayı geçtikten hemen sonra yayınlanacağını söylüyor.

Surface Duo güncellemesi, çağrı kararlılığı ve deneyimi için iyileştirmelerle birlikte gelir. Ayrıca dokunma kararlılığını ve Facebook Messenger’ın tek ekran deneyimini geliştirir. Ayrıca, bazı kullanıcılar Microsoft’un çift ekran için optimize edilmiş Edge tarayıcısının performansını iyileştirdiğini belirtmişlerdir.

Surface Duo telefonlarını kullanırken sürekli sorun yaşayan kullanıcılardan biriyseniz, en son güncellemeyi uygulamanız doğru yoldur.

Microsoft, halihazırda hata düzeltmeleriyle gelmesi beklenen Surface Duo için Kasım güncellemesi üzerinde çalışıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*