Surface Pro 6 ve Surface Laptop 2 yeni ayrıntılar çevrimiçi görünüyor

Surface Pro 6 ve Surface Laptop 2 yeni ayrıntılar çevrimiçi görünüyor

AV-TEST tarafından yakın zamanda yapılan bir teste göre, Microsoft’un Windows Defender performansı, en son Windows 10 güncellemelerinde daha iyi hale geldi. Son araştırma raporu, aynı büyüme korunursa Windows Defender’ın yakında antivirüsler arasında en iyi performans gösteren kişi olabileceğini öne sürüyor.

Antivirus’ün bir numaralı antivirüs olarak adlandırılması veya elde edilmesi için maksimum 18 puan alması gerekir. 18 puan koruma için 6 puan, kullanılabilirlik ve performans için altı puan içerir. Windows Defender, 6’sı koruma, 6’sı kullanılabilirlik ve 5.5’i performans olmak üzere toplam 17.5 puan almayı başardı.

Son Windows 10 sürümlerinde, Windows Defender, kötü amaçlı yazılımların korunması ve algılanması açısından kusursuz performans sağlamayı başardı.

Microsoft’un Windows Defender’ı, testlere göre hem Temmuz hem de Ağustos aylarında 4 haftalık kötü amaçlı yazılımları tespit edip engelleyebildi. Diğer çözümlere kıyasla Defender, web sitelerini başlatırken, dosya indirirken vb. sistem performansı açısından daha az puan aldı.

Windows Defender, sık kullanılan uygulamalarda yüksek rakamlara ulaşmayı başardı. Uygulamanın kullanılabilirliği, web sitelerini ziyaret ederken sıfır yanlış uyarı sağlayabilen Windows Defender ile neredeyse kusursuz bir performans elde etti.

“Temmuz ve Ağustos 2018 boyunca, varsayılan ayarlarını kullanarak 18 ev kullanıcısı güvenlik ürününü sürekli olarak değerlendirdik. Testler için her zaman tüm ürünlerin genel olarak en güncel sürümünü kullandık. Her zaman kendilerini güncellemelerine ve bilgilerini sorgulamalarına izin verildi. bulut hizmetleri” yazıyor.

Antivirüs ayrıca yasal yazılımları kurarken ve kullanırken sıfır yanlış uyarı verebildi. Windows Defender henüz en iyi antivirüs çözümü değil.

Microsoft, Windows 10 kullanıcıları için gelişmiş bir ev çözümü olarak Windows Defender’ı piyasaya sürdü ve Redmond Giant, Windows 10 PC’ler için bir numaralı virüsten koruma ürünü olmaya daha da yaklaşmak için Windows Defender’a yeni özellikler ve güncellemeler sunmaya devam etti.

Microsoft’un bir sonraki büyük etkinliği 2 Ekim’de New York’ta olacak, ancak yazılım devi yalnızca mevcut Surface serisini daha iyi bir işlemci ve siyah renk çeşitleriyle güncelleyeceği için etkinlik o kadar heyecan verici olmayacak. Microsoft’un bu etkinlikte yeniden tasarlanmış Surface Pro’yu veya yenilikçi bir cihazı piyasaya sürmesini bekliyoruz.

Son zamanlarda, iddia edilen Surface Pro 6’nın görüntüleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve bu, Microsoft’un görünüm açısından oldukça ince değişiklikler planladığını öne sürdü.

Rapora göre, 2 Ekim etkinliğinde Microsoft’un önemli ürün yükseltmeleri yayınlamasını beklemeyin. Yenilendiği ve ertelendiği bildirilen Andromeda bu etkinlikte veya yılda görünmeyecek.

Redmond tabanlı Microsoft, Surface Pro 6 ve Surface Laptop 2’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Güvenilir Roland Quandt, Surface Pro 6 ve ikinci nesil Surface Laptop’un öncülleriyle “aynı fiyatlarla” piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. Surface Laptop ve Pro’nun bugün 799 dolardan başladığını ve yeni nesil cihazların fiyatının aynı kalacağını biliyoruz.

Bu etkinlikte Surface Book 2’nin yükseltilmiş bir çeşidini bekliyorsanız, Microsoft henüz bu cihaz için bir yükseltme planlamadığı için hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

— Roland Quandt (@rquandt) 26 Eylül 2018

Surface Pro 6 ve Surface Laptop 2, herhangi bir tasarım değişikliği içermeyebilecek “güncellenmiş donanım” ile birlikte gelmelidir. Microsoft, Surface Pro ve Laptop’un siyah bir çeşidini piyasaya sürmeyi planladı, ancak bu etkinlik için başka bir şey planlanmaması muhtemel.

Başka bir rapor, Microsoft’un yeni işlemcilerin yanı sıra yeni bir siyah renk ve USB-C ile yeni Surface Pro ve Dizüstü bilgisayar varyantlarını ortaya çıkaracağını ortaya koydu.

Surface Studio 2 gibi büyük bir sürüm beklenmiyor, ancak yakın zamanda, yakında piyasaya sürüleceğini öne süren sözde Surface Studio 2’nin bir kıyaslamasına rastladık. Microsoft ayrıca etkinliği canlı yayınlamayı da planlamıyor.

2 Ekim olayı pek heyecanlı olmayacak gibi görünse de, Microsoft’un beklenmedik bir cihazla bizi şaşırtma ihtimali her zaman var. Şimdilik, Microsoft’un şaşırtıcı bir şey planlayıp planlamadığını ve 2018’de Surface için sırada ne olduğunu öğrenmek için Salı sabahına kadar beklememiz gerekecek.

Surface Pro 6 ve Surface Laptop’un tatil sezonundan önce satışa çıkması bekleniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*