T-Mobile, ‘bu sonbaharda’ satışa sunulan LG Optimus L9’u duyurdu

T-Mobile, ‘bu sonbaharda’ satışa sunulan LG Optimus L9’u duyurdu

Bu sıcak “Sonbahar” ve “Kış” cihazlarının çoğunun ne zaman mağaza raflarına çıkacağını hala merak ediyoruz, ancak T-Mobile kullanıyorsanız bu sızdırılmış yol haritası bazı şeyleri netleştirmeye yardımcı olabilir. Listelenen cihazlar Android hayranları için o kadar heyecan verici olmasa da.

Yol haritasına göre, 24 Ekim’e kadar farklı renklerde Samsung Galaxy S2, 31 Ekim’e kadar LG Optimus L9 ve Huawei Summit ve 7 Kasım’a kadar “Toba” adlı olası bir Samsung tabletimiz var. Bunların arasından en heyecan verici olanı, hiç de fena olmayan LG Optimus L9 olduğunu söyleyebiliriz (uygulamalı videomuzu izleyin).

Diğer cihazlar arasında bir Blackberry Armstrong ve HTC Windows Phone 8X yer alıyor; bu küçük yeşil robota özel değilseniz heyecan verici olabilir. Samsung Galaxy Note 2’nin kayıp olmasına üzüldük, ancak yine de yıl sonundan önce T-Mobile’a gelmesini bekliyoruz. Ne de olsa, sızdırılan belgeler değişir ve söylentiler her zaman doğru çıkmaz.

[Via: TmoNews]

| | | Drenaj Google.com, 2007-2021

/*# sourceURL=/css/ampshared.css*/

Düşük mp kamera için herhangi bir sebep var mı? Bir elma çekebileceklerinden şüpheliyim.

4.0 ile g2x

Neden birileri bu sefer daha iyi olacağını düşünsün ki?

T Mobile ve Lg arasındaki son talihsiz çaba, T Mobile’ın amiral gemisi telefonu LG’nin G2x’ini aldıklarını düşünen insanlar için işe yaramadı. Bu insanlar hala telefonlarının işletim sisteminin Ice Cream Sandwich’e yükseltilmesini bekliyorlar. Zaten bu noktada hem Lg hem de T Mobile o telefonu terk etmiş görünüyor.

Umut verici görünüyor.

Çift çekirdekli 1GHZ? Neden 1.5 değil? Galaxy Nexus hala kulağa daha iyi/daha ucuz geliyor…

Bir LG telefon, Samsung Galaxy SI/II/III ile seksi zaman geçirdi mi?

LG, LG’dir. Yazılımla her zaman geride

Geçen hafta sızdırılan T-Mobile, stil odaklı LG Optimus L9’u taşıyacaklarını resmen duyurdu. Optimus L9, 4,5 inç qHD ekrana, 1 GHz çift çekirdekli CPU’ya ve tümü yalnızca 0,36 inç kalınlığında olan bir çerçevede 5 MP kameraya sahip bir Dondurmalı Sandviç cihazıdır. Optimus L3, L5 ve L7’yi de içeren bir seride en üst düzey seçenek olarak geliyor.

Kesin fiyatlandırma ve sürüm detaylarından bahsedilmedi, ancak telefonun bu sonbaharda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Daha fazla ayrıntı için aşağıdaki tam basın bültenine göz atın.

LG VE T-MOBILE ŞIK, GÜÇLÜ LG OPTIMUS L9’U DUYURDU

Şık LG Optimus L9 4,5 inç qHD Ekrana, Genişletilmiş Bağlantı için Uzun Ömürlü Pile Sahiptir ve T-Mobile’ın Ülke Çapında Ağının Gücüyle Üstün 4G Deneyimleri ve Değeri Sunar.

ENGLEWOOD CLIFFS, NJ, 8 Ekim 2012 — LG Electronics USA ve T-Mobile USA, Inc., bugün şık ve güçlü LG Optimus L9 akıllı telefonun bu sonbaharda satışa sunulacağını duyurdu.

Yalnızca 0,36 inç inceliğindeki zarif, şık bir çerçeveye sahip olan ve tasarımcı düzeyinde bir stil sağlamak için birinci sınıf metal kaplama ile çevrelenen LG Optimus L9, LG’nin stil odaklı L-Serisi akıllı telefonlarının en yenisidir. Bu yılın başlarında dünya çapında piyasaya sürülen Optimus L3, L5 ve L7 gibi diğer popüler L-Serisi telefonların ardından, tüm L-Serisi telefonlar beş temel estetik unsur etrafında tasarlanmıştır: Rahat tutuş için Modern Kare Stil, rahat tutuş için Yüzer Kütle Teknolojisi. daha ince görünüm, daha sezgisel tuş düzeni için Kusursuz Düzen, metalik vurgular kullanan Uyumlaştırılmış Tasarım Kontrast ve doğal olarak kullanıcının dikkatini çeken Duyusal İnce Şekil.

T-Mobile USA Ürün Yönetimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Brad Duea, “LG ​​Optimus L9, müşterilerimize şık bir tasarımla paketlenmiş muhteşem bir 4G deneyimi sunuyor” dedi. “Ve T-Mobile’ın Sınırsız Ülke Çapında 4G Veri planı ile birleştiğinde, T-Mobile müşterileri 4G ağımızda her zaman bağlı bir yaşam tarzı yaşama özgürlüğüne sahip oluyorlar – bu, ister video izlemek, ister müzik dinlemek veya Web’de arama yapmak anlamına geliyor – zorunda kalmadan. fazlalık ücretleri veya sürpriz faturalar hakkında endişelenmeyin.”

LG Optimus L9, parlak renkler ve net metin için Android 4.0 Ice Cream Sandwich ve muhteşem 4,5 inç qHD Corning® Gorilla® Glass 2 ekrana sahiptir. LG Optimus L9, uzun ömürlü 2.150 mAh pil ile donatılmıştır, böylece kullanıcılar tek bir şarjla video izleyebilir, müzik dinleyebilir, İnternet’i keşfedebilir veya arkadaşları ve aileleriyle saatlerce sohbet edebilir.

Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı James Fishler, “LG’nin L-Serisi akıllı telefonlarındaki en yeni cihaz olan LG Optimus L9, kullanıcıların ince, şık ve kullanımı rahat bir cihaz ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı” dedi. piyasa operasyonları, LG Electronics ABD. “LG Optimus L9 ile kullanıcılar, göz alıcı bir ekran, güçlü bir işlemci ve uzun ömürlü bir pil gibi birinci sınıf akıllı telefon özelliklerinden şık bir tasarımda yararlanabilirler.”

LG Optimus L9 ayrıca, kullanıcıların birkaç parmak hareketiyle ekran görüntülerine yorum, not ve çizim eklemesine ve ardından bunları sosyal medya ve e-posta yoluyla arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmasına olanak tanıyan güçlü not alma özelliklerine sahip bir akıllı telefon deneyimi olan LG QuickMemo™’ya da sahiptir. LG Optimus L9, kullanıcılara beş megapiksel kamera ve gerçeğe yakın 1080p HD video kayıt özelliği sunar, böylece hayatın tüm önemli anları net bir şekilde yakalanabilir. Fotoğraf çekmeye değer etkinlikler için LG Optimus L9, kullanıcıların aynı anda video çekerken fotoğraf çekmelerine ve bir fotoğraf çekmek için sadece “peynir” diyerek “Peynirli Çekim” özelliğini kullanarak sesle etkinleştirilen fotoğraflardan yararlanmalarına olanak tanıyor.

LG Optimus L9, bir dizi bağlantı teknolojisine sahiptir. T-Mobile’ın 4G ağı üzerinden yüksek tanımlı film akışı yapmak, LG Optimus L9’u Taşınabilir Wi-Fi® Bağlantı Noktası olarak kullanarak beş cihaza kadar veri bağlantısını T-Mobile’ın Akıllı Telefon Mobil Bağlantı Noktası özelliği aracılığıyla uygun bir tarife planıyla paylaşmak veya T-Mobile’ın Wi-Fi Arama özelliği ile bir Wi-Fi ağı üzerinden arama yapan LG Optimus L9, kullanıcıları neredeyse her yerde bağlı tutmak için kablosuz yeteneklere sahiptir.

Ana Özellikler:

Android™ 4.0 Dondurmalı Sandviç

4,5 inç qHD Corning® Gorilla® Glass 2 Ekran

T-Mobile Ülke Çapında Çok Hızlı 4GNetwork

Şık, Şık Tasarım ve İnce Profil

Güçlü 1 GHz Çift Çekirdekli İşlemci

LG QuickMemo™

LED Flaşlı 5 megapiksel Kamera

Gerçekçi 1080p HD Kayıt

Eşzamanlı Video/Fotoğraf Yakalama

Uzun Ömürlü 2.150 mAh Pil

Ek özellikler:

Wi-Fi® Bağlantısı: 802.11 b/g/n/a

Wi-Fi Araması: Bodrum gibi çok az kapsama alanı olan veya hiç kapsamadığı alanlarda Wi-Fi bağlantınız üzerinden arama yapın

T-Mobile Akıllı Telefon Mobil HotSpot: uygun bir tarife planıyla en fazla beş uyumlu kablosuz cihazla 4G veri bağlantısını paylaşın

Bluetooth® Sürümü: 3.0 + HS

SmartShare: medyayı kablosuz olarak DLNA® özellikli cihazlarla paylaşın

Slacker Radio: hareket halindeyken kişiselleştirilmiş müzik, haber, spor ve komedi oluşturun

Dokunmatik Kilitli, Dolby® Mobile1 ve Oynatmaya Devam Etme İşlevli Video Oynatıcı; DivX®, WMV, MP4, 3GP ve 3G2 Formatlarını destekler

Dolby Mobile ile Müzik Çalar; MP3, AAC, AAC+, WMA ve WAV Formatlarını destekler

2592 x 1944’e kadar Arkaya Bakan Kamera Çözünürlüğü (varsayılan)

Cheese Shot: fotoğraf çekmek için sadece “peynir” deyin

Çekim Modu: Normal, Panorama ve Sürekli çekim arasından seçim yapın

Özelleştirilebilir Sahne Modu, Parlaklık, ISO, Beyaz Dengesi, Renk Efekti, Aptal Yüzler, Arka Planlar, Zamanlayıcı ve Deklanşör Sesi

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*