Tabletlerin kralı Apple iPad, Cyber ​​​​Monday’de sadece 249 dolara sizin olabilir

Tabletlerin kralı Apple iPad, Cyber ​​​​Monday’de sadece 249 dolara sizin olabilir

Biz büyük Android hayranlarıyız, yoksa burada olmazdık. Android’i iOS’a, Android telefonları iPhone’lara tercih ediyoruz. Yazılım esnekliği, donanım seçimi veya değişiklik kolaylığı olsun, Android bizim bir numaramız.

Ancak Apple’ın tablet pazarındaki hakimiyetini inkar etmek zor. Google, tabletlere en iyi şansını verdi ve birçok üretici arkalarına çok fazla enerji koydu. Ancak, Android tablet pazarı artık sadece birkaç üreticinin bir şey üretmesiyle neredeyse öldü. Ve iPad’ler, özellikle çok uzun süredir eksik olan bazı Android özelliklerini nihayet getiren en son iPadOS güncellemesiyle, giderek daha iyi hale geliyor.

Yani bir Android iseniz, ancak harika bir tablet almak istiyorsanız, belki de bir iPad almanın zamanı gelmiştir. En yeni 2019 iPad modeli şimdi Cyber ​​Monday için %24 indirimle satışta. Bu, 32GB’lık küçük bir depolama alanı ile birlikte, ancak üzerinde ağır bir oyun planlamıyorsanız, özelliklerin geri kalanı üst düzeydir ve etkilemelidir. Kendinizinkini sadece 249$’a alın! Ve gerçekten Android treninde kalmayı tercih ediyorsanız, Samsung Galaxy Tab A 10.1 şu anda sadece 179,99 $ karşılığında satışta.

Amazon’dan alın

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*