Tahran – yeni Apple TV+ gerilim filmi Eylül 2020’de tüm dünyada gösterime girecek

Tahran – yeni Apple TV+ gerilim filmi Eylül 2020’de tüm dünyada gösterime girecek

Apple TV+, önümüzdeki ay Tahran adında yeni bir casusluk gerilim filminin prömiyerini yapacak. 25 Eylül Cuma günü yayınlanması planlanan gerilim, dünya çapında video akışı hizmetinde sunulacak. İlk üç bölüm yayınlandığı gün başlayacak ve her Cuma günü yeni bir bölüm yayınlanacak.

Moshe Zonder tarafından yazılan ve Daniel Syrkin tarafından yönetilen Tahran, Cineflix Rights ve İsrail ağı Kan 11 ile ortaklaşa üretildi. Duyuru detayları:

Moshe Zonder, Dana Eden ve Maor Kohn tarafından yaratılan dizinin yönetmenliğini Daniel Syrkin üstleniyor. Omri Shenhar, Zonder ile birlikte yazar olarak görev yapıyor. Dizinin yürütücü yapımcı kadrosu Moshe Zonder, Dana Eden, Shula Spiegel, Alon Aranya, Julien Leroux, Peter Emerson ve Eldad Koblenz; ve Cineflix Rights ve Cosmote TV’nin katılımıyla Paper Plane Productions ile birlikte Donna ve Shula Productions tarafından üretildi.

Dizi, tehlikeli bir görev için Tahran’a giden bir Mossad ajanının heyecanlı hayatını gözler önüne seriyor. Gerilim filminde Niv Sultan, Shaun Toub, Navid Negahban, Shervin Alenabi ve diğerleri rol alıyor.

Tahran, Apple TV+’daki diğer orijinal dizilere katılacak:

“Jason Sudeikis ve Bill Lawrence’ın yakında çıkacak olan “Ted Lasso” dahil ödüllü hikaye anlatıcıları; Baş yapımcılığını Ewan McGregor ve Charley Boorman’ın üstlendiği “Long Way Up”; Steven Spielberg’in Amblin Television’un ve Tom Hanks ve Gary Goetzman’ın Playtone’unun yapımcılığını üstlendiği Apple Studios’un yeni sınırlı drama dizisi “Masters of the Air”; Başrolünde Akademi Ödüllü Gary Oldman’ın yer aldığı uluslararası bir casusluk gerilim filmi olan “Slow Horses”; Gregory David Robert’ın çok satan romanından uyarlanan ve başrolünde Charlie Hunnam’ın yer aldığı “Shantaram”; The New York Times’ın en iyilerinden uyarlanan ve merakla beklenen bir drama dizisi olan “Pachinko” – Min Jin Lee’nin çok satan ve Soo Hugh’un yazıp yürütücü yapımcılığını üstlendiği ve Uma Thurman’ın oynadığı ve ödüllü İsrail dizisi “False Flag”den uyarlanan yüksek tempolu gerilim filmi “Suspicion”.

Apple TV+, çocuklara yönelik başlıklar, filmler, talk showlar, belgeseller ve daha fazlası gibi çeşitli ilgi alanlarına hitap eden tüm orijinal içeriği yayınlayan bir video akışı hizmetidir. Son zamanlarda, hizmet uzayda Ghostwriter ve Peanuts için Emmy kazandı.

Apple TV+ hizmeti, Apple TV uygulaması aracılığıyla iOS, iPadOS ve macOS ile uyumludur ve yeni aboneler için yedi günlük ücretsiz deneme ile ayda 4,99 ABD Doları karşılığında kullanılabilir. Video akışı hizmeti ayrıca tv.apple.com’da ve belirli Samsung, Roku cihazları, LG akıllı TV ve Amazon Fire TV’de mevcuttur.

Ayrıca Okuyun:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*