Taylor Swift, ‘SNL’de 10 dakikalık ‘All Too Well’ şarkısını söylüyor

Taylor Swift, ‘SNL’de 10 dakikalık ‘All Too Well’ şarkısını söylüyor

Biri gidip Jake Gyllenhaal’ı kontrol etsin.

Şarkıcı-söz yazarı Taylor Swift, bu hafta sonu “Saturday Night Live”da “All Too Well”in 10 dakikalık versiyonunu seslendirdi, 2012’de çıkan “Red” albümünün merakla beklenen yeniden yorumunu yayınladıktan günler sonra.

Swift’in ünlü aktör Gyllenhaal ile olan çalkantılı ilişkisi hakkında yazdığı yürek burkan baladın genişletilmiş yorumu, tanıdık hitlerin ve kasadan yeni çıkan şarkıların bir karışımını içeren “Red (Taylor’s Version)”da dikkat çeken bir parça.

“Çünkü yine gecenin bir yarısındayız / Mutfağın etrafında buzdolabının ışığında dans ediyoruz / Merdivenlerden aşağı, oradaydım / Çok iyi hatırlıyorum,” Swift “SNL” şarkısında şarkı söylerken yaprakları bir battaniye üzerinde kırmızı bir gitar tıngırdatmak.

“Ve yine kimsenin bilmemesi gereken bir zamandayız / Sen beni bir sır gibi sakladın ama ben seni bir yemin gibi tuttum / Kutsal dua ve yemin ederdik / Çok iyi hatırlamak için, evet.”

Tamamen siyah ve kendine özgü kırmızı rujunu giyen Swift, filme eşlik etmesi için yönettiği kısa film olarak, “Beni bir söz gibi kırmak için tekrar arıyorsun / Dürüst olmak adına çok rasgele zalim” gibi yıkıcı sözler söyledi. Arka planda çalınan 10 dakikalık melodi.

Dramatik müzik videosunda 19 yaşındaki “Stranger Things” yıldızı Sadie Sink, Swift’e dayanan bir karakteri canlandırırken, 30 yaşındaki “Teen Wolf” mezunu Dylan O’Brien, Gyllenhaal’dan ilham alan bir adamı canlandırıyor.

Grammy ödüllü Sink ve O’nun uçup giden görüntüleri olarak yumuşak bir sesle şarkı söyledi: “Zaman uçup gitmeyecek, sanki felç olmuş gibiyim / Tekrar eski ben olmak istiyorum ama yine de onu bulmaya çalışıyorum.” Brien ekranda parladı.

“Beni kendine mal ettiğin ekose gömlekli günler ve gecelerden sonra / Şimdi eşyalarımı geri gönderiyorsun ve ben eve yalnız yürüyorum / Ama o ilk haftadan kalma eski atkımı saklıyorsun / Çünkü sana masumiyeti hatırlatıyor ve benim gibi kokuyor / Ondan kurtulamazsın / Çünkü çok iyi hatırlıyorsun.”

“Hafta Sonu Güncellemesi”nin Cumartesi günkü bölümü sırasında, yardımcı sunucu Colin Jost, “Sanırım bu hafta hepimizin çıkardığı ders şudur: Taylor Swift’ten asla ayrılma” dediğinde hemen hemen herkes adına konuştu.

“The Harder They Fall” yıldızı Jonathan Majors’ın ev sahipliği yaptığı “SNL”nin bu hafta sonu bölümünden bir başka kayda değer an, Texas Sen. Ted Cruz (Aidy Bryant), Big Bird (Kyle Mooney), Joe Rogan’ı (Pete) gören soğuk açıktı. Davidson), Georgia Cumhuriyetçi Temsilcisi Marjorie Taylor Greene (Cecily Strong), Britney Spears (Chloe Fineman) ve diğerleri Newsmax’ın “Cruz Caddesi”nde gezintiye çıkıyor.

“Susam Sokağı”nın siyasi parodisi, Cruz’un COVID-19 aşısı, Rogan’ın yaygın olarak eleştirilen ivermektin kullanımı, sağcı komplo teorileri ve çok daha fazlası hakkında Big Bird ile yaptığı son Twitter tartışmasında eğlendi.

Bryant takım elbise, kravat ve gür kahverengi sakal takarak, “Merhaba, ben Texas Sen. ve Şükran Günü Ted Cruz’a davet edilen son kişi,” dedi.

“50 yıl boyunca ‘Susam Sokağı’ çocuklarımıza sayılar ve nezaket gibi tehlikeli fikirleri öğretirken yanında durdum. Ama Big Bird çocuklara ölümcül bir hastalığa karşı aşı olun dediğinde, ‘Yeter’ dedim. Ve ‘Cruz Sokağı’ adında kendi ‘Susam Sokağı’mı yarattım. Çocukların uyanık hükümetten güvende olduğu, etrafı çevrili bir topluluk.”

Cumartesi günkü yayından daha fazla içeriğe buradan göz atın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*