TrailMix Pro: Müzikle Çalıştırın iPhone Uygulaması İncelemesi

TrailMix Pro: Müzikle Çalıştırın iPhone Uygulaması İncelemesi

Antrenman sırasında devam eden bir oluk vardır ve bu, antrenmanınızın hızına göre temposunu değiştirir. Bundan daha iyi bir şey olamaz: Adımınıza uygun bir tempoda müzik.

Garip bir şekilde, bir uygulamayı deneyene kadar biraz şüpheliydim. Ve oğlum harikaydı. Trailmix iPhone uygulaması, iPhone’unuz için alabileceğiniz en iyi beat-analyzer-artı-zaman sedyesidir. Kulağınızda çalan müziğin ritmine uyan biriyseniz, TrailMix tavsiye ettiğim bir uygulama.

Tüm bu otomatik tempo değiştiricilerde olduğu gibi, uygulamayı yüklemeden ve denemeden önce TrailMix’in performansından şüpheleniyordum. Bu tür uygulamaların çoğuyla ilgili olan şey, rastgele ve genellikle öngörülemeyen tempo değişiklikleridir. TrailMix manuel bir tempo sabitleyici sunmasa da, egzersiz ritminizi neredeyse doğru bir şekilde yakalamak için ivmeölçer sensörlerini nasıl kullanacağınızı kesinlikle biliyor.

Bazı tekno (veya başka bir) müzikle çalışan herkes için, çalan şarkının antrenmanınızın ritmiyle rezonansa girmesi büyük bir fark yaratır. Bu, tabiri caizse, egzersiz nirvanası. Bu nedenle birçok geliştirici bu yürüyüş algılama ve otomatik vuruş analiz cihazları üzerinde çalışıyor. Ama gördüğüm kadarıyla, TrailMix mükemmele yakın bir şekilde sürüye liderlik ediyor.

Elbette, TrailMix ayrıca bazı ek özelliklerle birlikte gelir, ancak özünde, TrailMix’in yapabileceği şey budur. Karanlıkta ışık, arayüz harika, tekno benzeri ve kontrol geçişleri açısından oldukça minimalist. TrailMix, Müzik uygulamasındaki çalma listenize bağlanır ve birkaç işlev de getirir (Karıştırma ve Tekrarlama modları).

TrailMix’in hem ücretsiz sürüm ve ücretli olanı. Ücretsiz sürüm tüm temel işlevleri herhangi bir sınırlama olmaksızın yerine getirirken, daha fazla meyve suyu elde etmek için (örneğin istatistikler) ücretli sürüme geçmeniz gerekir.

Ve sosyal olarak aktif olanlar için adımlarınızı, zamanınızı ve daha fazlasını doğrudan uygulama içinden gönderebilirsiniz.

Fiyat: $3.99İndir

Hepsi bu, dostum!

iDevice cihazınızda TraiMix’i deneyin ve aşağıdaki yorumda görüşlerinizi bizimle paylaşın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*