Uygulamalı: LG L65, L70, L80, L90 [VIDEO]

Uygulamalı: LG L65, L70, L80, L90 [VIDEO]

lg-l-serisi-2

LG L Serisi, Koreli üreticinin orta seviye cihazlarını temsil ediyor. F Serisi gibi, LG’nin L Serisi de pazara uygun fiyatlı ve uygun fiyatlı akıllı telefonlar getiriyor. Bu orta seviye akıllı telefonlar genellikle birçok konfigürasyonda gelir, bu yüzden bu yılki eklemelerin nasıl olduğunu sizinle paylaşacağımı düşündüm!

Bu yazıda L65, L70, L80 ve L90’a bir göz atacağız. Bunlar boyut ve teknik özelliklere göre değişir, ancak genel olarak uygun fiyatlı akıllı telefonlar hissi uyandırır. Yapı kalitesi geliştirilebilir, teknik özellikler üst düzey değildir ve cihazlar en hızlı değildir, ancak en uygun fiyatlılar arasında yer alacaktır.

LG’nin L Serisi akıllı telefonları genellikle gelişmekte olan ülkelerde ve ceplerini önemseyen kullanıcılarda başarılıdır. Sonuçta, birçok kullanıcının süper güçlü bir telefona ihtiyacı yok – neden parayı bir telefona harcayasınız? İşte tüm cihazlara hızlı bir bakış.

LG’nin G Serisinin büyük bir hayranıyım ve bir LG G2. Bu beni çok şımartıyor ve bu cihazların dezavantajlarını kolayca fark ediyorum. Yine de fiyatları doğruysa, onları bazı insanlara tavsiye etmekten şüphe duymam.

Bu, bu cihazların LG’nin başarmalarını istediği şeyi başarabileceği anlamına gelir. Uygun fiyatlı cihazlar için büyük bir pazar var ve cihazlar giderek daha iyi hale gelmeye devam ediyor. LG’nin alt uç cihazları bir istisna değildir.

Fiyat ve bulunabilirlik henüz doğrulanmadı, ancak daha fazlasını öğrenir öğrenmez sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz!

| |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*