Uygulamalı: Nokia X ve XL [VIDEO]

Uygulamalı: Nokia X ve XL [VIDEO]

Nokia-X-XL-7

Nokia X, X+ ve XL ile ilgili tüm detayları gördük ama bu cihazları gerçekten tutmak ve kullanmak nasıl bir şey? Katalonya’nın tam kalbi olan Barselona’da MWC 2014’ten canlı yayındayız. Bu cihazlardan bazılarıyla oynama şansımız oldu ve göründükleri kadar korkunç olmadıklarını söylemek zorundayız.

varsayabiliriz Nokia X family, çoğunuz için doğru cihaz seti olmayacaktır. Biz Android hayranları, güçlü özelliklerimizi ve mükemmel performansımızı seviyoruz, ancak en çok sevdiğimiz şey Android işletim sistemi tarafından desteklenmek.

Diğer Android cihazlardan tamamen farklı

Nokia Lumia X, X+ ve XL, normal Android cihazlarınız gibi değil. Bunun en yoğun şekilde özelleştirilmiş Android tabanlı yazılım olduğuna inanıyorum. Android AOSP’ye dayanmaktadır, ancak arayüz daha çok Nokia’nın Asha cihazlarına benziyor.

Ayrıca bunlar hepimizin hayalini kurduğumuz Nokia Android cihazlar değil. Google desteğine ve tanıdık bir Android hissine sahip olmamalarının yanı sıra, çoğumuzun alışık olduğundan çok daha düşük özelliklere sahipler. Avantaj nedir peki?

Nokia’ya aşık olduğumuz renkli ve güzel tasarımın yanı sıra, bu cihazların fiyatları inanılmaz derecede düşük! Fiyatlar 89 € ile 109 € arasında değişmektedir.

Yine de, dışarıdaki bazı insanlar için doğru cihaz olduğundan eminim. Nokia’nın tasarımlarının görünüşünü seviyorum, bu yüzden daha sıradan bir kullanıcı olsaydım muhtemelen bunlardan birini beğenirdim. Ya da bir Android hayranı olmasaydım.

Fiyatını da düşünmeliyiz. Hemen, Nokia’nın hedefledikleri pazar hakkında bir fikri olduğunu söyleyebilirsiniz. Ve bu pazar için oldukça temiz bir telefon! Uygulamalarımıza göz atın ve bunun hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin!

mwc'de android

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*