Uygulamalı: Sony Xperia M2

Uygulamalı: Sony Xperia M2

Sony Xperia M2 DSC05637

Dün Sony’nin en yeni amiral gemisi cihazlarına daha yakından bakmak için Mobil Dünya Kongresi sırasında Sony’nin standını ziyaret ettik – Sony Xperia Z2 ve Sony Xperia Z2 Tablet. Tüm ilgiyi bu cihazlar alırken, görünüşe göre yeni duyurulan başka bir cihazı gözden kaçırmış olabiliriz. Sony Xperia M2.

İlk bakışta M2’yi ağabeyi Xperia Z2 ile karıştırmak kolaydır. Her ikisi de baştan sona Sony’nin tasarım diline sahiptir ve yan yana tutulduğunda cihazlar arasındaki farkı anlamakta zorlanabilirsiniz. Daha yakından incelediğinizde M2’nin daha düşük maliyetli, orta sınıf Sony cihazı olduğunu ve hala Xperia adına layık olduğunu göreceksiniz.

Aslında Sony, M2 ile o kadar gurur duyuyor ki, kendi sınıfındaki en iyi özellikleri sunduğunu iddia ediyor (gerçi cihazın tam olarak hangi sınıfa dahil olduğunu biliyorlardı), daha büyük ekran, daha fazla işlemci çekirdeği ve daha yüksek MP kamera sunuyor. rekabetten daha fazla (Moto G, belki?). Sorun değil, karar vermenize izin vereceğiz.

Xperia M2’nin bir bütçeyle Android kullanıcılarına sunduğu özellikler:

Sony Xperia M2 özellikleri

  4,8 inç qHD ekran (960×540)

  1.2GHz dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemci

  8MP kamera

  2.300 mAh pil

  4G LTE desteği

  Android 4.3 Jelly Bean

Ayrıca Xperia M2’nin yalnızca 8,6 mm inceliğinde olduğunu ve NFC ve LTE bağlantısı sunduğunu da unutmayalım – Moto G’nin bir mum tutamayacağı bir şey. Bunun G’den daha yüksek bir fiyat etiketini garanti edip etmediği size kalmış. Sony Xperia M2’nin Nisan ayında siyah, beyaz ve mor renklerde piyasaya sürülmesini ve yaklaşık 300 dolarlık bir fiyat etiketi taşımasını bekleyin.

| |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*