Vergilerinizi dosyalamanıza yardımcı olacak en iyi 5 uygulama

Vergilerinizi dosyalamanıza yardımcı olacak en iyi 5 uygulama

Burada, Amerika Birleşik Devletleri’nde vergi mevsimi yaklaşıyor ve bu vergileri dosyalamayı biraz daha kolaylaştırmaya yardımcı olan birkaç uygulamayı bir araya getirdik. Bu uygulamalar bazı benzer özelliklere sahip olsa da, her biri kendi tasarımı ve vergi hazırlama maliyetleri ile benzersizdir. Başlamak için aşağıdaki listeye bir göz atın.

H&R Blok Vergi Hazırlığı ve Dosyası

Açıklama: H&R Block’un vergi uygulaması bir kez daha vergilerinizi dosyalamayı kolaylaştırıyor. 1099’lar kolayca içe aktarılabilir ve bir Stride kullanıcısıysanız, uygulama serbest meslek harcamalarınızı otomatik olarak içe aktarır. Başka bir bonusa ne dersin? İadenizin bir kısmını veya tamamını bir Amazon e-hediye kartına yatırın ve %5 iade bonusu alın. Peşin fiyatlandırma, vergilerinizi H&R Block ile dosyalamanın tam maliyetini bilmenizi sağlar.

  Fiyat: Ücretsiz

  Uygulama İçi Satın Almalar: Evet

  Değerlendirme: 4.5/5

  Yüklemeler: 100.000+

H&R Blok Vergi Hazırlığı ve Dosyasını Yükleyin

Vergi Yasası Ekspres

Açıklama: TaxAct, size maksimum geri ödemeyi almak için vergilerinizi ve tekliflerinizi kolayca dosyalamanıza olanak tanır. W-2’nizin bir fotoğrafını çekin ve doğrudan uygulamaya aktarın. İadenizi tamamlamak için uygulama ve web sitesi arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapın. TaxAct, bunların doğruluğunu garanti eder ve 100.000$’lık bir garantiyle bunu destekler.

  Fiyat: Ücretsiz

  Uygulama İçi Satın Almalar: Evet

  Değerlendirme: 3.9/5

  Yüklemeler: 100.000+

TaxAct Express’i yükleyin

TurboTax Vergi İadesi Uygulaması

Açıklama: TurboTax uygulaması QuickBooks, proconnect ve mint’in arkasındaki şirket olan Intuit’e aittir. Bu, verileri doğrudan TurboTax uygulamasına kolayca aktarmanıza ve manuel veri girişini en aza indirmenize olanak tanır. Uygulamanın, Sürücü Ehliyetinizin veya Kimliğinizin barkodunu tarayarak kendinizi tanımlama gibi birkaç güzel özelliği vardır. Gerçek EBM’ler, size %100 güven veren uygulama içinde vergi sorularınızdan herhangi birini yanıtlamak için mevcuttur. CompleteCheck™ iadenizin derinlemesine bir taramasını yapar ve hiçbir şeyi kaçırmamanız için son değişikliklerde size rehberlik eder.

  Fiyat: Ücretsiz

  Uygulama İçi Satın Almalar: Evet

  Değerlendirme: 4.3/5

  Yükleme Sayısı: 5 Milyon+

Düzenlemek TurboTax Vergi İadesi Uygulaması

Vergi Katili

Açıklama: TaxSlayer uygulaması, 1040EZ dosya sahiplerinin vergilerini ücretsiz olarak dosyalamasına olanak tanır. Daha gelişmiş bir vergi beyannameniz varsa, TaxSlayer sadece 24 $ için dosyalamayı kolaylaştırmak için tüm ana formları destekler. Eyalet iadenizi de sadece 29 $ karşılığında e-posta ile gönderebilirsiniz. Bunlara ek olarak, TaxSlayer ayrıca ortaya çıkabilecek herhangi bir soru için ücretsiz e-posta ve canlı telefon desteği sunar.

  Fiyat: Ücretsiz

  Uygulama İçi Satın Almalar: Evet

  Değerlendirme: 3.8/5

  Yüklemeler: 100.000+

TaxSlayer’ı yükleyin

IRS2Go

Açıklama: IRS2Go, İç Gelir Servisi’nin resmi uygulamasıdır. Uygulama, sizin için en yakın vergi hazırlama ofisini bulmak için telefonunuzun konumunu kullanabilir. Vergi beyannamenizi verdikten sonra vergi beyannamenizin durumunu takip etmek için IRS2Go uygulamasını kullanın. Borcunuz olduğunu öğrenirseniz, ödemeyi uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

  Fiyat: Ücretsiz

  Uygulama İçi Satın Almalar: Hayır

  Değerlendirme: 4.1/5

  Yükleme Sayısı: 5 Milyon+

  | | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*