Verizon artık ABD’de HP Elite x2 4G LTE Windows 10 Pro Tablet satıyor

Verizon artık ABD’de HP Elite x2 4G LTE Windows 10 Pro Tablet satıyor

Hepimiz Pok茅mon meraklılarıyız ve üçüncü taraf PoGo-UWP sayesinde anın oyununu Windows 10 cihazlarımızda da oynayabiliriz. Bugün geliştiriciler, uygulama için yeni bir büyük güncellemeye işaret eden ve Pok茅dex ve Öğe Envanteri gibi daha fazla işlevsellik getiren yeni bir güncelleme yayınladı. Uygulamayı 1.0.29 sürümüne getirir

En son PoGo-UWP sürümündeki yenilikler ve iyileştirilenler:

Güncellemenin getirdiği ve uygulamayı yüklemeyi kolaylaştıran başka bir değişiklik daha var: Aslında, siz kullanıcılar artık Appx dosyalarını telefonlarına kopyalayabilir ve Dosya Gezgini aracılığıyla doğrudan yükleyebilirsiniz. Ayrıca, Pok茅mon Trainer hesabı için aktivasyon prosedürünü yapmak yerine artık Google ile giriş yapabilirsiniz.

İndirme ve kurulum için size link bırakmadan önce, bu uygulamanın Niantic Labs tarafından ONAYLANMADIĞINI hatırlatırım. , bu, uygulamanın işlevselliğini her an durdurabilecekleri (son zamanlarda olduğu gibi) veya hesabınızı yasaklayabilecekleri anlamına gelir.

GitHub’dan PoGo-UWP’yi indirin

PC’ye nasıl kurulur:

1) .appx dosyasını GitHub’dan indirin; Bilgisayarınızın mimarisine uygun olarak doğru paketi indirdiğinizden emin olun.

Mobil’e nasıl yüklenir:

1) ARM mimarisi için GitHub’dan .appx dosyasını indirin.

Yukarıda yazdığım hızlı kılavuzla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, PoGo-UWP’nin nasıl kurulacağına ilişkin kılavuzumuza bakın (appx dosyasını yandan yüklemeniz gereken kısmı atlayabilir ve sadece Dosya Gezgini’ne gidip onu kurabilirsiniz.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*