Verizon HTC One, DROID Mini ve LG Enact artık mevcut

Verizon HTC One, DROID Mini ve LG Enact artık mevcut

Bu sabah itibariyle üç yeni Verizon telefonu kullanıma sunuldu. Birincisi ve açıkçası en çok bekleneni, taşıyıcının versiyonudur. HTC One. Telefon diğerlerinden yaklaşık 4 ay sonra olmasına rağmen, HTC One bugün sahip olunabilecek en iyi akıllı telefonlardan biri olmaya devam ediyor.

HTC One M7 ince kasa DSC01079

Qualcomm’un Snapdragon 600 dört çekirdekli işlemcisi, 2 GB RAM, HTC BoomSound hoparlörler, HTC’nin UltraPixel kamerası ve daha fazlasıyla 4.7 inç 1080p bir cihazdır. Tabii ki, cihaz daha yeni akıllı telefonların gölgesinde kalma tehlikesiyle karşı karşıya. HTC Bir Maks — ancak büyük telefonlar sizin tarzınız değilse ve yine de HTC cihazlarını tercih ediyorsanız, daha iyisini bulmakta zorlanacaksınız. Telefon, iki yıllık yeni bir sözleşmenin ardından 200 dolara satılıyor.

Sıradaki Motorola DROID Mini, ki bir hafta kadar daha başlatmayı beklemiyorduk. Bu telefon, en yeni DROID cihazları için totem direğinin en alt kısmında yer alıyor, ancak yine de olabilecek oldukça güçlü küçük akıllı telefon. 4,3 inçlik form faktörü, bir zamanlar devasa olarak görülse de, ona “mini” adını veren şeydir. 1280 x 720 çözünürlükle, isteyebileceğimizden daha keskin.

droid mini 6

DROID Mini’nin diğer özellikleri arasında 10 megapiksel RGBC “Clear piksel” kamera, 2GB RAM, 16GB dahili depolama, Motorola’nın X8 işlem sistemi ve daha fazlası. Vurgu, çoğunlukla Android 4.2.2’nin stokta olduğu ve birkaç Motorola’nın sevgi dolu dokunuşunun üstte oturduğu yazılım olacak. Her zaman dinleyen sesle etkinleştirilen kontroller ve aktif bildirimler gibi özelliklerden bahsediyoruz. Özelleştirmenin geri kalanı, sizi meşgul etmek için DROID Komuta Merkezine ve bir ton daha önceden yüklenmiş uygulamaya sahip olan Verizon’dan gelecek.

lg yasa 2

Son olarak, grubun en az heyecan verici telefonu daha bu sabaha kadar resmi değildi. 4 inçlik WVGA’yı daha dün duyduk LG Yasak, Android çalıştıran bir QWERTY kaydırıcısı, ancak bahsedilen güvenilir kaynak gibi, zaten mevcut. LG Enact, yukarıda bahsettiğimiz telefonların tüm özelliklerine ihtiyaç duymayanlar için ucuz bir giriş seviyesi akıllı telefon.

1.2GHz çift çekirdekli işlemcisi, 8GB dahili depolaması, Bluetooth 4.0 ve daha fazlasıyla iyi bir akıllı telefon gibi görünüyor, ancak dünyayı 20 $ ‘a bekleyemezsiniz, bu yüzden heyecan verici bitler burada bitecek.

HTC One burada, DROID Mini burada ve LG Enact burada bulunabilir. Aşağıdaki yorumlar bölümünde bu telefonlardan herhangi birini satın almaya karar verdiyseniz bize bildirin.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*