Verizon iPhone’un Dahili Anten, Daha Büyük Ekran ve 1.2 GHz çipe sahip olduğu söyleniyor

Verizon iPhone’un Dahili Anten, Daha Büyük Ekran ve 1.2 GHz çipe sahip olduğu söyleniyor

Verizon iPhone hakkında her gün yeni şeyler duyduğumuz için işler gerçekten ilginçleşiyor. Bugün,CİHAZ yaklaşan Verizon iPhone hakkında bazı ayrıntılar bildirdi.CİHAZ Verizon iPhone’un prototiplerini ele alan bir kaynağın kendilerine telefonun bazı yeni özelliklerinden bahsettiğini ve en büyük değişikliğin “Antennagate” sorununu çözmek için dahili bir antene sahip olması olacağını iddia ediyor.

Verizon iPhone, alım sorunları hakkında daha fazla şikayet olmamasını sağlamak için dahili antene sahip olacaktır. Bu telefon daha sağlam bir dış görünüme sahip olacak ve telefonun, mobil cihazlar için özel olarak Apple’a lisanslanan yeni bir izinle yapılması ihtimali de var, ancak bu pek olası değil.

Daha fazla ayrıntıda, cihazın Retina Ekranlı 3,7 inç olabilen daha büyük bir ekrana sahip olması bekleniyor. Ayrıca cihaz, 1.2GHz hızında çalışan daha hızlı bir işlemciye sahip olacak.

Bu iPhone’un ayrıntıları mevcut iPhone 4’ten gerçekten farklı, yani Verizon iPhone hakkındaki söylentiler doğruysa ve özellikleri böyle olursa, iPhone 5’e daha çok benzeyecek mi? Verizon bu özelliklerle iPhone’u piyasaya sürmezse Ocak ayında bu telefonun gelecek yıl Haziran ayında piyasaya sürüleceğini tahmin ediyoruz.

[via 9to5mac]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*