Watch Keypad uygulaması, Apple Watch’a bir telefon çevirici ekler

Watch Keypad uygulaması, Apple Watch’a bir telefon çevirici ekler

Apple Watch, belki de piyasadaki en işlevsel akıllı saattir, ancak çoğu kullanıcının fark etmeyebileceği küçük bir özelliği kaçırır. Saatinizden son numaraları ve kişileri arayabilir, ancak numaraları çeviremez veya kişilere mesaj yazamaz veya adres defterinizde bulunmazsınız. Watch Keypad, Apple Watch’a tam teşekküllü bir çevirici getirerek bunu düzeltir.

14 yaşındaki bir çocuk tarafından geliştirilen uygulama, Apple Watch’unuzu eksiksiz bir telefona dönüştürüyor. Uygulamayı kullanarak, Apple Watch’taki yerleşik mesajlaşma uygulaması aracılığıyla herhangi bir numarayı girebilir ve ona bir metin mesajı gönderebilirsiniz. Uygulama, varsayılan olarak daha basit bir çevirici görünümü gösterir ve bir kuvvet dokunuşu, artı, karma ve yıldız sembolleriyle birlikte semboller klavyesini getirir.

Son aramalar ve mesajlar iPhone ile senkronize edilir, ancak bunlar Apple Watch’taki yerleşik uygulamadan da görülebilir. Apple Watch’ınızdan çok fazla arama yapıyorsanız sahip olmanız gereken çok kullanışlı bir uygulama. Apple Watch hoparlörü gürültülü bir ortamda biraz kullanışlı hale geldiğinden, aramalar için bir Bluetooth kulaklığınızın olmasını öneririz.

Watch Tuş Takımı, App Store’da 0,99 ABD Doları karşılığında mevcuttur.

Apple Watch için Watch Tuş Takımını İndirin

Sonraki oku:WatchOS 2 komplikasyon desteğine sahip yerel üçüncü taraf uygulamaları listesi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*