Web Medya Uzantıları paketi artık Edge ve Windows 10 için mevcut

Web Medya Uzantıları paketi artık Edge ve Windows 10 için mevcut
https://www.windowslatest.com/2017/12/06/always-connected-pc-include-amd-processors-qualcomm-modems/ Her şey için kaynağınız MicrosoftÇar, 06 Aralık 2017 05:35:45 +0000 saatlik 1 https://wordpress.org/?v=5.4.8

Microsoft, Windows 10’un en son sürümüyle yeni Microsoft Edge Tarayıcısını piyasaya sürdü. Edge Browser, dönem boyunca fazla kullanıcı çekemedi ve pazar payı elde etmek için mücadele etti.

Bugün Redmond Giant, Edge Browser ve Windows 10 için Web Media Extensions paketini desteklediğini duyurdu. Paket, Edge tarayıcısının ve Windows 10 uygulamalarının açık kaynak formatlarını desteklemesine yardımcı oluyor.

Paketi yükleyen kullanıcılar, Theora codec bileşenlerini kullanarak OGG kapsayıcısında teslim edilen içeriği oynatabilecekler. Web siteleri ve uygulamalar, yüklendikten sonra paketi otomatik olarak kullanabilecek ve kullanıcıların web sitelerinin ve uygulamaların çalışması için ekstra çaba harcamasına gerek kalmayacak.

Kurulum, müşterilere daha fazla format ekleme ve gelecekte daha fazla format ekleme seçeneğini artırma konusunda çözüm sağlar. Web Medya Uzantısı biçimi desteği, Microsoft tarafından Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesi ile eklenmiştir.

Web Medya Uzantısı paketi şu anda mevcuttur ve bu bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*