Windows 10 Mobile, Redstone 3 ile üçüncü taraf klavyeyi destekleyecek mi?

Windows 10 Mobile, Redstone 3 ile üçüncü taraf klavyeyi destekleyecek mi?

Bu nedenle, arada bir, önemli bir dosya/klasörü sabit sürücüden sileriz ve yeniden indirmemiz veya yeniden oluşturmamız gerekir. Ama derinlerde hepimiz biliyoruz ki yeni belge asla öncekiyle aynı değil. Peki ya silinen dosyaları yeniden oluşturmak yerine bu kadar kolay kurtarırsak? İşte gidiyor.

Wondershare Data Recovery bunun için en güvenli ve en verimli araçlardan biridir. Sabit diskten veri kurtarmak için güçlü ve güvenilir bir Veri Kurtarma Yazılımıdır. Dosyaların nasıl kurtarılacağı konusunda bir çok seçenek sunar. Üstelik,

Wondershare Sabit Disk Veri kurtarma, sabit disklerden, USB sürücülerden, Harici sürücülerden ve herhangi bir dijital depolama aygıtından videolar, resimler, müzik, belgeler, e-postalar ve arşivler için toplam veri kurtarma garantisi verir. Yazılım, Windows işletim sistemi ile sınırlı değildir. Ayrıca mac için de mevcuttur. Araç HDD ve SSD üzerinde çalışabilir.

Temel olarak 4 kurtarma modu vardır. Aslında dosyaların kurtarılması yalnızca taramanızı, önizlemenizi ve ardından kurtarmanızı gerektirir. Evet, yazılımın bulduğu tüm dosyaların önizlemesini alabilir ve hangilerini kurtarmak istediğinizi de seçebilirsiniz.

Yazılımın gelişmiş dosya kurtarma algoritması, silinmiş, biçimlendirilmiş ve hatta hasar görmüş dosyaları birkaç dakika içinde geri yüklemenize olanak tanır. Ayrıca aracın tarama işlevi, depolama aygıtınızdaki her baytı kolaylıkla bulmanıza yardımcı olur.

Elbette Wondershare Veri Kurtarma aracı, USB sürücülerden, harici sabit sürücülerden ve diğer depolama aygıtlarından veri alır.

Kurtarma için 5 kurtarma modu vardır. Sihirbaz Kurtarma Modu sadece basit ve kullanımı kolaydır. Talimatları takip etmeniz ve basit soruları yanıtlamanız gereken tek şey, ardından yazılım kaybolan dosyalarınızı hemen bulacaktır. Kayıp Dosya kurtarma modu, biçimlendirilmiş ve silinmiş dosyaları orijinal dosya adları ve yollarıyla kurtarır. Bölüm kurtarma modu ile dosyalarınızı NTFS/FAT 16/FAT 32/exFAT gibi tüm dosya sistemlerinde silinmiş, kaybolmuş, hasar görmüş, yeniden boyutlandırılmış ve biçimlendirilmiş bölümlerden verimli bir şekilde geri yükleyebilirsiniz.

Bir diğeri ham kurtarma modudur. Ham sabit disk bölümlerini taramanıza ve kurtarılabilir tüm dosyaların gerçek zamanlı önizlemesini sağlamanıza olanak tanır, ardından kaybolan dosyaları geri almak için tek bir tıklama yeterlidir. Ve sonuncusu ilginç. Kurtarmaya devam et, önceki bir kurtarma oturumunu sürdürmek için kaydedilmiş tarama sonuçlarını içe aktarabilir.

Peki, bu araç nasıl çalışır? Tek yapmanız gereken 3 basit adımı takip etmek.

Adım 1:Veri kaybı senaryonuza göre Kurtarma Modunu seçin.

Adım 2: Tarama işlemini başlatmak için sabit sürücünüzü veya bölümlerinizi seçin.

3. Adım: Önizleme yapın, kurtarmak istediğiniz dosyaları seçin ve “Kurtar” düğmesini tıklayın.

Yazılımın tasarımı ve navigasyonu oldukça basittir. Arayüzü, bu kriterlerde deneyimi olmayan kişilere yönelik olarak oluşturulmuştur.

Hızlı ipucu: Gerçekten önemli verilerinizin bir kısmını kaybettiyseniz, sistemde yeni dosyalar saklamayın çünkü silinen dosyaların üzerine yazacaktır.

Sonuç olarak, Wondershare Veri Kurtarma çok verimli ve kusursuzdur. Ne tür verileri kaybetmiş olursanız olun ve bunları hangi cihazda depolamış olursanız olun, Wondershare Data Recovery sizi tekrar yola koyabilmelidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*