Windows 10 Nisan 2018 Güncelleme ISO Görüntülerini İndirin

Windows 10 Nisan 2018 Güncelleme ISO Görüntülerini İndirin

Microsoft, Windows 10 Nisan 2018 Güncelleştirmesinin son sürümünü halk için zaten yayınladı ve bilgisayarınızı işletim sisteminin en yeni sürümüne yükseltmenin çeşitli yolları vardır. Windows 10 Nisan 2018 Güncellemesi ISO Görüntüleri artık mevcuttur ve bunları Microsoft’un resmi web sitesinden indirebilirsiniz.

Microsoft kısa süre önce Windows 10 Nisan 2018 Güncelleştirmesi’ndeki yeni özellikleri tanıtmak için bir dizi video yayınladı. Windows 10 Nisan 2018 Güncellemesi büyük bir sürüm olmasa da, ‘Zaman Çizelgesi’ adı verilen ilginç bir özellikle birlikte gelir. Zaman Çizelgesi ile etkinliklerinizin bir geçmişini oluşturabilir ve tüm etkinlikleri geri yüklemek için son 30 gün içindeki herhangi bir noktaya dönebilirsiniz. Microsoft ayrıca, şirketin uygulamalarının Android ve iOS platformlarında destek almasıyla Timeline’ı Windows 10’un ötesine taşıyor.

Bugünden itibaren Windows 10 Nisan 2018 Güncelleştirmesi, Windows Media Oluşturma Aracı ve Yükseltme Yardımcısı kullanan kullanıcılar için indirilebilir. Windows 10’un en yeni sürümü, önümüzdeki aylarda Windows Update aracılığıyla kullanıcılara otomatik olarak gönderilmeye başlayacak.

Windows 10 64 bit sürümü için ISO görüntüsünün indirme boyutu 4 GB civarındadır, ancak 32 bit sürümü için 3 GB’a kadar düşmektedir.

ISO dosyalarını indirmeden önce, kullanıcıların Mimari özelliklerini Ayarlar -> Sistem -> Hakkında bölümünden kontrol etmeleri önerilir.

Microsoft, şirketin ISO indirme sayfasını ziyaret ederseniz Medya Oluşturma Aracı’nı sunuyor, ancak ISO dosyalarını almanın bir püf noktası var. Windows 10 Nisan 2018 Güncelleme ISO Görüntülerini indirmek için aşağıdakileri yapın:

Ayrıca Microsoft’tan ESD dosyalarını alabilir ve manuel olarak ISO’ya dönüştürebilirsiniz.

Aşağıdaki yöntem, üçüncü taraf araçlara bağlantılar içerir ve oluşabilecek herhangi bir hasardan sorumlu değiliz.

Windows 10’un bir ESD dosyası temel olarak şifreli Windows Görüntüleme Biçimidir (.WIM) ve ISO Görüntülerine dönüştürülebilir.

Öğretici çok karmaşık geliyorsa, Microsoft’un sisteminiz için göndermesini ve Windows Update aracılığıyla teslim edilen her şeyi alana kadar beklemek daha iyidir.

İşletim sisteminin en yeni sürümü, birkaç yeni özellik ve iyileştirme ile birlikte gelir. Bir süredir Windows 10 Nisan 2018 Güncellemesini (sürüm 1803) kullanıyorum ve önceki sürüme kıyasla performans üzerinde herhangi bir olumsuz etki görmedim.

Başlat menüsü, tarayıcılar ve uygulamalar cihazlarımızda gayet iyi çalışıyor. İşletim sisteminin en yeni sürümü bazı cihazlarda sorunlu olabilir ve bu durumda, sorunsuz ve hatasız bir deneyim sunabileceğinden Windows 10 Nisan 2018 Güncelleştirmesinin temiz yüklemesi önerilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*