Windows 10 ve Windows 10 Mobile için AccuWeather UWP uygulaması, yeni Otomatik Temalar ve daha fazlasıyla güncellendi

Windows 10 ve Windows 10 Mobile için AccuWeather UWP uygulaması, yeni Otomatik Temalar ve daha fazlasıyla güncellendi

Microsoft kısa süre önce Surface Pro LTE’nin bu yıl içinde geleceğini açıkladı ancak Microsoft Store listesine göre LTE’li Surface Pro 2018’e kadar çıkmayacak. Görünüşe göre Microsoft, daha önce gelmesi beklenen Surface Pro LTE’yi sonunda erteledi. bu yılın dördüncü çeyreğinde.

Microsoft Mağazası listesi, Surface Pro LTE’nin 2018’in başlarında piyasaya sürüleceğini açıkladı, Microsoft, sayfayı belirli bir yayın tarihi ile güncellemedi, ancak liste, 2018 Baharında geleceğini onaylıyor.

Microsoft Store listelemesinde, “LTE’li yeni Surface Pro, 2018 İlkbaharında satın alınabilecek. Size şimdi daha hızlı, daha hafif, daha sessiz ve her zamankinden daha bağlı bir Surface Pro sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Geçmişte Microsoft’un Lumia 650’yi değişen özelliklere sahip Lumia 651 olarak listelediği gibi bir hata olabilir. Surface Pro’nun Aralık 2017’de piyasaya sürülmesi mümkün olabilir. Ancak Microsoft, önümüzdeki saatlerde sayfayı güncelleyecek veya teknik bir hata olup olmadığını doğrulamak için bir açıklama yayınlayacak.

Microsoft’un Surface Pro LTE’si, LTE desteği hareket halindeyken en iyi İnternet bağlantısını sunduğundan Wi-Fi’nin bulunmadığı alanlarda bir hit olacak. Surface Pro, PixelSense teknolojisine sahip 12,3 inç ekrana sahiptir ve diğer özellikler seçeceğiniz yapılandırmaya bağlıdır.

7. nesil Intel Core m3 işlemci, 128 GB depolama ve 4 GB RAM’e sahip Surface Pro LTE 799 dolara, Core i7 işlemci, 1 TB SSD ve 16 GB RAM’e sahip pahalı model ise 2.699 dolara mal olacak. Daha büyük bir ekran ve daha iyi performans arıyorsanız, en son Surface Book 2’ye göz atmalısınız.

Windows 10 ve Windows 10 Mobile için AccuWeather UWP uygulaması, Windows Mağazasında yeni bir güncelleme aldı. Güncelleme, uygulamayı yeni sürüm 10.0.344.0’a getirdi. Güncelleme, Windows 10 PC, Xbox, Hub, HoloLens ve Windows 10 Mobile’daki uygulamada önemli yeni özellikler ve iyileştirmeler ile birlikte geliyor.

Değişiklik günlüğü aşağıdadır:

AccuWeather Uygulaması güncellemesi artık günün saatine göre aydınlık ve karanlık arasında ayarlanacak bir Otomatik Tema seçeneğiyle birlikte Windows uygulamaları kullanıcılarına videolara erişim sağlıyor.

Güncelleme ayrıca kullanıcıların yeni saatler ve uyarılar haritası katmanını kontrol etmelerini sağlar. Bu seçenek yalnızca ABD bölgesindeki kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Yukarıdaki özelliklerin yanı sıra uygulamada olağan hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri vardır.

AccuWeather uygulamasının en son güncellemesi şu anda yayında ve kullanıcılar aşağıdaki Windows Mağazası bağlantısını tıklayarak güncellemeyi alabilirler.

Windows 10 için AccuWeather’ı indirin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*