Windows 10 ve Windows 10 Mobile için benekli yeni RTM Redstone Build

Windows 10 ve Windows 10 Mobile için benekli yeni RTM Redstone Build

Whatsapp bugün genel sürüm için bir güncelleme yayınladı. Uygulama, 2.16.114 sürümüne yükseltildi. Son güncelleme ile yeni bir özellik eklenmedi.

Ancak, bazı hata düzeltmelerini düzeltmek ve uygulamanın performansını iyileştirmek için olabileceğini düşünüyoruz.

Fark edilen tek şey, gruptaki üye sayısı 10’u geçtiğinde grup alıntı mesajları için “cevapla” seçeneği artık görünmüyor. Bu seçenek görülüyor ve sadece 10’a sahip veya altındaki üyeler için çalışıyor.

Umarım, Android’de çalıştığı gibi grup üyelerinin sayısından bağımsız olarak bu seçenek en kısa sürede geri eklenir.

Güncelleme şu anda mağazada yayında ve aşağıdaki bağlantıya tıklayarak alabilirsiniz. Güncellemeden sonra yeni bir şey bulursanız bize bildirin.

Windows Phone için Whatsapp’ı İndirin

Dün Windows 10 PC’ler ve Windows 10 Mobile için Fast Ring Insiders Redstone 14393.3 için yeni bir Kümülatif güncelleme yayınladıktan sonra, Microsoft’un RTM Redstone için dahili olarak test ettiği yeni bir yapı çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Yeni yapı 21 Temmuz Perşembe günü 14393.5 sürümüyle derlendi. Bu, Windows 10 PC ve Mobil için Fast Ring’de Redstone Insiders’a yayınlanacak başka bir Toplu Güncelleme olabilir.

Şu anda bunun herhangi bir yeni özellik getirip getirmeyeceğinden emin değiliz, ancak bunun bazı hataları düzeltmek ve Yeni Redstone OS’nin genel performansını iyileştirmek için başka bir Toplu güncelleme olmasını bekliyoruz.

Şirket tarafından yapılan dahili testler sırasında yeni bir hata veya sorun bulunmazsa, bu derlemenin önümüzdeki hafta Windows 10 PC ve Mobile Redstone kullanıcılarına sunulabileceğini umuyoruz.

14393.5

Bu nedenle, 2 Ağustos’ta gelen Yıldönümü Güncellemesinden önce, özelliklere sahip başka bir yeni yapı veya Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içeren yeni bir Toplu Güncelleme almak istiyorsanız bize bildirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*