Windows 10’daki UWP Dosya Gezgini, Akıcı Tasarıma Sahiptir

Windows 10’daki UWP Dosya Gezgini, Akıcı Tasarıma Sahiptir

Windows 10’daki Fitbit uygulaması bugün Windows Store’da bir güncelleme aldı ve uygulamayı 2.24 sürümüne taşıyor. Fitbit’in Windows 10 uygulaması bir Evrensel Windows Uygulamasıdır (UWP) ve Windows 10 mobilde de mevcuttur. Bu güncelleme herhangi bir yeni özellik eklemiyor gibi görünüyor ve yalnızca iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri içeriyor.

Güncellemenin değişiklik günlüğü, uygulamanın GPS doğruluğu ve kararlılığında bazı iyileştirmeler yapıldığını belirtti. Uygulamanın genel görünümünü iyileştirmek için yapılan bazı değişiklikler de var. Uygulamanın kararlılığını artıracak bazı olağan hata düzeltmeleri olsa da.

Son güncellemede, Fitbit, kullanıcıların aramalar, mesajlar ve takvim etkinlikleri için bildirim alabilmesi gibi uygulamaya bazı yeni özellikler ekledi. Fitbit’in ürün müdürü Tristan Rice, bir tweet’te, uygulama için yakında daha heyecan verici yeni özelliklerin geleceğini yanıtladı.

Fitbit uygulamasının en son güncellemesi şu anda yayında ve kullanıcılar aşağıdaki Windows Mağazası bağlantısını tıklayarak indirebilir.

Windows 10 için Fitbit Uygulamasını İndirin

Ring’de Windows 10 Mobile Build 15320’yi nerede buldunuz?

Windows 10’daki UWP Dosya Gezgini, en son güncellemede Akıcı Tasarıma sahiptir. Windows 10 ile Microsoft, yeni UWP Dosya Gezgini’ni başlattı ve yepyeni bir kullanıcı arayüzüne sahip. UWP Dosya Gezgini ayrıca Windows 10 Mobile’dadır. Microsoft’un şu anda mevcut Dosya Gezgini’ni UWP sürümüyle değiştirme planı yoktur.

UWP Dosya Gezgini için yeni bir güncelleme yayınlandı ve yeni Akıcı Tasarıma sahip. Aşağıda Windows 10’da UWP Dosya Gezgini uygulamasını yükleme yöntemini öğrenebilirsiniz.

Microsoft’un Dosya Gezgini’ndeki yeni Akıcı Tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*