Windows 11 İçin En İyi E-posta Uygulamaları

Windows 11 İçin En İyi E-posta Uygulamaları

Elveda sıkıcı eski e-posta uygulamaları ve merhaba üretkenlik!

E-posta veya Elektronik Posta, resmi iletişimin en uygun kanallarından biridir. Bir e-posta doğrudan resmi ve kişisel olmayan konuşmaları çağrıştırır. Bu amaca yönelik çok sayıda platform ve uygulama göz önüne alındığında, e-posta sohbet etmek için pek kişisel bir yol değildir. Ancak bazen kişisel bir seçim olabilir.

İnsanlarla resmi olarak ilgiliyseniz, iletişimin tamamı olmasa da çoğu e-posta üzerinden gerçekleşir. Derin bir resmi pozisyondayken, e-postalarınızı kontrol etmeye, düzenlemeye, e-posta gönderip yayınlamaya ve en önemlisi, ekip arkadaşlarınızla sanal olarak işbirliği yapmaya neredeyse düzenli bir ihtiyaç vardır.

Sürekli olarak tarayıcınıza ve e-posta platformunuza gidip gelmek bir görev olabilir. Bu, süreci çok daha kolay ve üretken hale getirmeye yardımcı olmak için e-posta uygulamalarının devreye girdiği zamandır. Bu nedenle, Windows 11’inizde günlük iş hayatınıza yardımcı olacak bazı verimli e-posta uygulamaları arıyorsanız, işte en iyilerinin bir derlemesi.

Herhangi bir durumda, her zaman ev markasına kefiliz. Sanal pazarda birçok e-posta uygulaması olmasına rağmen, Windows 11 bilgisayarınızdaki yerleşik posta uygulaması da oldukça iyidir.

Bu uygulamanın öne çıkan bir özelliği, Takvim ve Kişiler gibi uygulamalarla entegrasyonudur. Bu e-posta uygulaması tamamen ücretsizdir ve PC’nizle süper uyumludur.

Microsoft’un Windows için ‘Posta ve Takvim’ uygulaması, iki ayrı uygulama olarak ancak sorunsuz bir geçiş sistemine sahiptir. Bu e-posta uygulaması genellikle göz ardı edilir ve hatta bazen göz ardı edilir, ancak bir dizi üretken özellik sunar.

Windows’ta yerleşik Posta uygulamasıyla, favori gelen kutularınızı Başlat menüsüne sabitleyebilir, gelen kutularını bağlayabilir ve Yahoo, G-mail ve Office 365 gibi çok sayıda e-posta hesabını birleştirebilirsiniz. Platform ayrıca etiketlemenize de olanak tanır. kişiler (@onlardan bahsedin), şapkayla göz atmayı kullanın, e-posta arka planını özelleştirin, ekleri sürükleyip bırakın ve diğer özelliklerin yanı sıra klavye kısayollarını kullanın.

eM Client, Windows için ve bazı çok iyi ve geçerli nedenlerle hakkında en çok konuşulan e-posta uygulamalarından biridir. Bazı çok insancıl özelliklerle resmi bir platformu bir araya getiren en iyi üretkenlik uygulamalarından biridir.

eM İstemcisinin ücretsiz sürümü çok sınırlıdır. Birçok özellikten sadece 2’sini sunar, ancak ücretsiz bir lisansı vardır. Ücretli (Pro) sürüm, Bireyler ve Şirketler için ayrıdır ve makul bir yıllık fiyat ve çeşitli özellikler sunar.

Ücretsiz eM İstemcisi, tek bir cihazda maksimum 2 e-posta hesabı için e-posta, takvim ve görev yönetimi ile arkanızda. Pro istemci ise hem Bireyler hem de Şirketler için sınırsız hesabı destekler. E-postaları, görevleri ve takvimleri yönetir, ticari kullanıma izin verir ve bir yıl boyunca VIP desteği sağlar.

‘E-postayı erteleme’, ‘E-postayı daha sonra gönder’, ‘Yanıtı izle’, Toplu Posta, Notlar ve gelen ve giden e-postalar için Çeviri diğer Pro özelliklerinden bazılarıdır. Pro eM Client, bireyler için minimum 1 cihazı ve maksimum 10 cihazı destekler. eM Client şirketi en az 10 cihazı ve en fazla 50 cihazı destekler. Her ikisinde de maksimumun üzerindeki herhangi bir şey, satış departmanıyla iletişime geçmenizi gerektirir.

Mailbird tamamen ücretli bir e-posta uygulamasıdır. Marka, her ikisi de değişen fiyatlarda ödeme gerektiren bir Kişisel ve İş planı sunar. Cebinizde bir tutam gibi görünse de, Mailbird buna değdiğinden emin olur.

Bu e-posta uygulaması, zahmetsiz bir kullanıcı arayüzünü, e-postaları saniyeler içinde tarayabilen bir ‘Hızlı Okuyucu’, e-postaları Erteleme seçeneği ve görsel olarak kolaylaştırmak için Karanlık bir tema gibi tonlarca diğer harika özelliklerle birleştirir. özellikleri.

Mailbird, tüm gelen kutularınızı tek bir yerde birleştirmenizi teşvik eder ve sağlar. Kişilerinizi ve birkaç e-posta hesabından gelen mesajları birleştirebilirsiniz. Burada entegrasyon özgürlüğü sadece e-posta hesaplarıyla sınırlı değildir.

Whatsapp, Facebook, Google Calendar, Dropbox vb. gibi çeşitli favori uygulamalarınızı da entegre edebilirsiniz. Özelleştirilebilir düzenler, özel sesler, klavye kısayolları ve çoklu dil desteği Mailbird’ün özelliklerinden bazılarıdır. Platform aynı zamanda anında arama yapmak için bir ‘LinkedIn Lookup’ seçeneği sunar. ve profesyonelce birini arayın ve e-posta eklerinizi kolayca incelemek için bir ‘Ek Arama’.

Outlook, uzun süredir Microsoft Windows için en iyi e-posta uygulamalarından biri olmuştur. Ve iyi haber şu ki, bu böyle kalacak.

Outlook Live, kişisel ve küçük ölçekli kullanım için mükemmel bir şekilde çalışan ücretsiz bir e-posta istemcisidir. Genişletmek ve premium olmak istiyorsanız, Outlook 365’in keyfini çıkarmak için Microsoft 365 satın almanız gerekir.

Aynı zamanda Windows 11’de verilen bir uygulama olan Outlook’ta, spam ve kötü amaçlı yazılım filtreleri, 15 GB posta kutusu depolama kapasitesi, 5 GB OneDrive depolama alanı ve web ile birlikte Outlook’un e-posta ve takvimine ücretsiz erişim elde edersiniz. PowerPoint, Excel ve Word gibi premium Office uygulamalarının sürümü.

Outlook 365 ile güvenlikten posta kutusu depolamasına, Microsoft 365 uygulamalarına erişime ve OneDrive depolamasına kadar her şey ayrıca premiumdur, OneDrive fidye yazılımlarından da korunur. Diğer premium özellikler arasında sıfır reklam, veri şifreleme, özelleştirilmiş alan adları, güvenli olmayan dosya ve bağlantılara karşı koruma ve herhangi bir kötü amaçlı yazılım veya tehdit için otomatik belge taraması bulunur.

Premium Outlook, bir kişi için ayda yaklaşık 7 dolar ve bir yıl için 70 dolar. 6 kişilik bir grup için aylık abonelik tutarı yaklaşık 10$, yıllık ise 100$ olacaktır.

Thunderbird, Mozilla’nın ücretsiz e-posta uygulaması ve platformlar arası e-posta istemcisidir. Basit ve kullanıcı dostu bir arayüz üzerinde bir dizi özellik ve eklenti ile Windows 11 için mevcuttur.

Ancak, bu listedeki e-posta uygulamalarının çoğunun aksine, beğeninize göre kişiselleştirmediğiniz sürece bu oldukça eski bir okul. Thunderbird, onu kurmak için çok fazla zaman harcamak istemeyen biri için ideal bir eştir.

Thunderbird, kurulum işini sizin için yapacak bir Posta Kurulum Sihirbazına sahiptir. Uygulama, kimlik avına karşı güçlü görüntü koruması ve kullanıcı gizliliği ve güvenliği sağlar. Eklentilerinizi, büyük dosyalarınızı ve gereksiz postalarınızı yönetir. Thundermail, akıllı klasörler, tek tıkla adres defteri, hızlı filtre araç çubuğu, mesaj arşivi, arama araçları ve ek hatırlatıcı gibi daha fazla özelliğe sahip açık kaynaklı bir ağdır.

Postbox, 2008’den beri Windows ve Mac masaüstleri için bir e-posta istemcisidir. Ücretli bir e-posta uygulaması olmasına rağmen, Postbox’ı ömür boyu herhangi bir cihazda kullanmak için yalnızca bir lisansa ihtiyacınız vardır.

Lisansı satın aldığınızda güncellemelere ve yükseltmelere tüm erişiminiz olur. Ayrıca, büyük kararı vermeden önce Postbox’ı 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Postbox, e-postanızı yönetir ve düzenler, gizliliğinizi korur, kullanıcı dostu bir arayüze, verimli bir Arama mekanizmasına ve bir dizi başka özelliğe sahiptir. Postbox ile e-postalarınızın konuşma görünümüne geçebilir, sekmeli bir çalışma alanında sanal olarak yaşayabilir, temaları düzenleyebilir, görünen adları özelleştirebilir, klavye kısayolları uygulayabilir, görüntüleri ölçekleyebilir ve düzenleyebilir ve akıllı klasörleri kullanabilirsiniz.

E-posta uygulaması sizi ve e-postanızı izleme, kötü amaçlı yazılımlardan korumayı, önemsiz postalarınızı filtrelemeyi ve yaklaşık 70 kullanıma hazır profesyonel e-posta şablonu sunmayı taahhüt eder. Ve kremanın üzerindeki kiraz? Özellikler buzdağının sadece görünen kısmı kadardır.

Spike Mail veya sadece Spike, en sıra dışı e-posta uygulamalarından biridir. Resmi, gayri resmi.

Platform, profesyonel hiyerarşiye yanıt vermenin geleneksel, gergin tarzının aksine, daha sohbetli bir e-posta yöntemine sahip olmanızı sağlar.

Spike’ta her şey gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Bir ekipteki iş akışınızı kolaylaştırmak için görevleri, notları, sohbetleri ve tüm çalışma alanını birlikte çalışabilirsiniz.

Spike, geleneksel e-posta senaryosunda daha az görme eğiliminde olduğumuz en insancıl özelliklerden bazılarına sahiptir. Bu küçük uygulama, bizim sadece insan olduğumuz gerçeğini anlıyor. Böylece, e-postaları göndermeyi iptal etme, erteleme veya daha sonra gönderme seçeneğine sahipsiniz. Spike ayrıca bilme hakkınızı doğrular ve bu nedenle bir ‘okuma göstergesi’ sağlar.

E-posta hesaplarınızı zahmetsizce senkronize edebilir, hatırlatıcılarınızı takip edebilir, sürükle ve bırak özelliğinin keyfini çıkarabilir, uygulamanın yerleşik çevirmeni uygulayabilir, koyu ve açık temalar arasında geçiş yapabilir, kaydırmalarınızı özelleştirebilir, toplu işlemleri gerçekleştirebilir ve Spike’ın hat içi LCV özelliği ile yanıt verin. Ve dediğimiz gibi, bunlar sadece bazı özelliklerden.

Missive, özellikle iş için başka bir istisnai e-posta uygulamasıdır. Platform, işbirlikçi e-posta özellikleri ve ileti dizisi halinde grup sohbetleri ile üretkenliği optimize eder.

Missive, istediğiniz kadar uzatılabilen ücretsiz bir plan ve ücretli Başlangıç ​​ve Üretken planlar sunar. Üründen memnun kalmazsanız, ücretli planlar 30 güne kadar iade edilebilir.

Missive’in ücretsiz planı, kuruluş başına en fazla 3 hesap, kullanıcı başına 2 kişisel hesap ve 2 paylaşılan sosyal medya hesabına izin verir. Bu planı süresiz olarak uzatabilirsiniz, ancak yalnızca 15 günlük geçmişi alabilirsiniz.

Hem ücretsiz hem de ücretli hesaplarla, Missive’s Team gelen kutularının, Missive Live sohbetinin, takvimlerin, ortak yazı yazmanın, sosyal medya ve SMS için entegre bir alanın ve hazır mesajların keyfini çıkarabilirsiniz. Diğer gelecek vaat eden olanaklar arasında iş yükü dengeleme, özelleştirilebilir kaydırma eylemleri, konuşma ertelemeleri, klavye ve uygulama kısayolları, kişi yönetimi ve kişiselleştirilmiş kanallar yer alıyor.

Newton ücretli bir e-posta uygulamasıdır. Yılda yaklaşık 50 ABD Doları tutarında yalnızca bir abonelik sunar. Biraz pahalı olsa da, uygulamanın özellikleri hak ediyor gibi görünüyor.

Newton, uygulamayı 14 gün boyunca özgürce deneyimlemenize izin verir, ardından bir abonelikle devam etmeyi seçebilirsiniz. Uygulama Windows, Mac, Android, Linux, iOS ve Android ile uyumludur.

Newton, e-posta deneyiminizi çok daha iyi hale getirmek için bir dizi kozmos benzeri olanaklar sunar ve bu sayede bu dünyadan dışarı.

Bu Supercharged E-posta platformunda Yahoo, Gmail, iCloud ve Outlook gibi bir grup hesaptaki gelen kutularını birleştirip düzenleyebilir ve tek bir tıklamayla Trello, OneNote, Evernote, Asana gibi uygulamaları entegre edebilirsiniz. Newton Zamanlayıcı ile iş günlerinizi takvimlendirebilir, e-postaları erteleyebilir, Newton Recap ile konuşmaları tekrar ziyaret edebilir, makbuzları okuyabilir, True Darkmode’u uygulayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Spark Mail, modern e-posta göndericileri için bir başka harika e-posta uygulamasıdır. Marka, e-postalarınızı tekrar sevdirmeyi vaat ediyor.

Ancak Spark Mail şu an için yalnızca Mac, Android, iPhone ve iPad için kullanılabilir. Yakında Windows ve Web için bir çapraz platform uygulaması olacak. Spark’ın güncellemelerinden haberdar olmak için onlara e-posta adresinizi gönderin.

Spark Mail, e-postaları erteleme, akıllı gelen kutuları ve akıllı arama gibi özellikler sunarak gelen kutunuz üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar. Ayrıca kendi kişisel veya profesyonel e-posta imzalarınızı oluşturabilir ve kullanabilirsiniz.

Platform, işbirlikçi taslak oluşturma seçeneği, paylaşılan gelen kutuları özel ekip yorumları ve e-posta delegasyonu ile üretkenliği artırır. Ekip arkadaşlarınızla dağıtmak için e-posta bağlantıları oluşturmak, biraz zaman kazanmak için e-posta şablonlarını kullanmak, e-postaları daha sonra göndermek ve e-posta takip hatırlatıcıları ayarlamak Spark’taki harika olanaklardan bazılarıdır.

E-posta göndermek bir lüks değil, modern bir ihtiyaçtır. Bu iletişim modu o kadar önemlidir ki, kullanıcıya uygun ideal işlevsel planı gerektirir. İhtiyaçlarımızın ve kişisel yaklaşımlarımızın ne kadar geniş ve çeşitli olduğu göz önüne alındığında, Windows 11 bilgisayarınıza entegre etmek ve e-posta gönderme oyununda ustalaşmak için mükemmel e-posta uygulamasını bulduğunuzu umuyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*