Windows Hello Face kimlik doğrulaması bir fotoğraf tarafından atlandı

Windows Hello Face kimlik doğrulaması bir fotoğraf tarafından atlandı

Spotify hiçbir zaman Windows ekosisteminin güçlü destekçilerinden biri olmadı. Windows Phone uygulamaları tam bir hayal kırıklığıdır ve Windows uygulamaları da aynı derecede kötüdür. Ama bu yakında değişebilir.

Spotify’dan gelen bir uygulama inceleme yanıtına göre, Windows 10’a yatırımlarını artırıyorlar gibi görünüyor. Windows 10 uygulamaları gerçek bir UWP uygulaması olmasa da hala Live Tileand Cortana entegrasyonunu destekliyor. Uygulama yalnızca Windows 10 PC’lerde kullanılabilir, Mobile hala acıklı eski uygulamaya ve Xbox’ın tamamen farklı bir uygulamasına sahiptir.

Microsoft’un Groove Music’i öldürmesiyle Spotify, uygulamalarını Windows 10’da daha da geliştirmeye başladı. Uygulama geliştiricileri nadiren uygulama incelemesine yanıt verir ve verdiklerinde, genellikle genel bir şeydir. Bununla birlikte, Spotify’ın yanıtı, kendilerini gerçekten adadıklarını gösteriyor. Tahmin ettiğimiz gibi uygulamaları geliştirmeye devam edeceklerine ve mevcut uygulamaları koruyacaklarına söz veriyorlar.

İyi haberler yapılırken, gelelim kötü habere. Görünüşe göre Windows Phone uygulaması geliştirmenin sonuna geldi. Tüm Windows 10 cihazları için gerçek bir UWP planlanmamıştır, bu nedenle Mobil yine dışarıda bırakılır. Müzik akışı sizin için gerçekten önemliyse, Windows Phone artık iyi bir seçim değil.

Aşağıdaki bağlantıdan Windows için Spotify uygulamasını indirin,

Windows 10 için Spotify

Cidden, Microsoft, Windows Mobile Uygulamasının hala çalıştığından emin olmak için Groove’dan spotify’a nasıl geçebiliriz? Çok iyi bir Uygulama olmasını beklemesek bile, sadece çalma listelerimizi tutabileceğimiz bir Uygulama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*