Wix ile işinizi çevrimiçi olarak nasıl başlatır, yürütür ve büyütürsünüz

Wix ile işinizi çevrimiçi olarak nasıl başlatır, yürütür ve büyütürsünüz

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Her yıl daha fazla işletme sahibi ürünlerini, hizmetlerini, etkinliklerini ve diğer tekliflerini çevrimiçi ortama taşıyor. İşinizi çevrimiçi olarak başlatmak ve büyütmek söz konusu olduğunda, ihtiyacınız olan tüm gelişmiş özelliklere sahip bir platform aramak önemlidir. Web sitesi oluşturmada lider olan Wix, mükemmel kullanılabilirlik, kişiselleştirme ve işlevsellik dengesini isteyen işletme sahipleri için tercih edilen çözümdür.

Wixenables, işletme sahiplerinin ve ekiplerinin, işletmelerinin aşaması veya boyutu ne olursa olsun, gurur duyacakları bir web sitesi oluşturmalarını sağlar. Wix, web sitenizi oluşturmak için çeşitli yollar sunar. Önde gelen seçenek, kendi başınıza düzenleyebileceğiniz yüzlerce özelleştirilebilir şablon arasından seçim yapmanızı sağlayan Wix’in düzenleyicisini kullanmaktır. Diğer bir seçenek de, işin çoğunu ADI (gelişmiş tasarım zekası) adlı bir araçla Wix’e yaptırmaktır. Oluşturmak istediğiniz iş web sitesi türüyle ilgili birkaç soruyu yanıtlayın ve ADI sizin için oluştursun. Son olarak, çok sayıda web sitesi oluşturma deneyiminiz varsa, Corvid by Wix size kendi gelişmiş web uygulamalarınızı kodlama ve oluşturma özgürlüğü verir.

Web sitenize işlevsellik eklemek söz konusu olduğunda, Wix, iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüzlerce Wix ve üçüncü taraf uygulaması içeren bir Uygulama Marketine sahiptir. İşte uygulamalarla neler yapabileceğinize dair birkaç örnek:

    Wix Mağazaları ile ürünleri çevrimiçi satın alınWix Etkinlikleri ile etkinlikler için bilet satın alınWix Bookings ile hizmet planlayın ve satınWix Restoranları ve çok daha fazlası ile restoranınız için çevrimiçi siparişler alın.

Ayrıca, Wix’in iş planları güvenilir web barındırma, arama motoru optimizasyonu (SEO), özel destek ekipleri ve e-posta pazarlaması, canlı sohbet, sosyal medya gönderileri ve daha fazlası gibi yerleşik pazarlama araçları sunar.

Profesyonel işletme web sitenize başlamak için burayı tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*