WordPress iPhone uygulaması “Apple ile oturum açın” ve iOS 13 Karanlık Modu alır

WordPress iPhone uygulaması “Apple ile oturum açın” ve iOS 13 Karanlık Modu alır

iPhone ve iPad için WordPress uygulaması artık App Store’da “Apple ile Giriş Yap” ve iOS 13’te Karanlık Mod için destek ekleyen yeni bir güncelleme alıyor.

Apple, iOS 13’ün piyasaya sürülmesiyle birlikte “Apple ile Giriş Yap” özelliğini tanıttı; burada, kullanıcılar Apple ID’lerini kullanarak uygulamalara ve hizmetlere giriş yapabilirler. Apple Kimliği ile oturum açmanın benzersiz yanı, kullanıcıların bir hizmete kaydolurken gerçek e-posta adreslerini gizleme seçeneğine sahip olmalarıdır. Apple, kaydolduğunuz her hizmet için benzersiz bir takma ad e-posta adresi oluşturur, böylece gerçek adresinizde istenmeyen postalardan kolayca kaçınabilirsiniz.

iOS 13’ü iPhone’unuza yükledikten sonra, giriş ekranında Apple Kimliğinizle giriş yapmak için “Apple ile Devam Et” düğmesini kullanabilirsiniz.

iOS 13’teki yeni Karanlık Mod artık WordPress iOS uygulamasında da destekleniyor. iPhone’unuzda karanlık mod etkinleştirildiğinde, WordPress uygulaması otomatik olarak daha koyu bir temaya geçecektir.

WordPress uygulaması için en son güncelleme, 13.2.1 sürümüyle birlikte gelir. App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Piyano App Store Bağlantısı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*