Yavaş halkadaki içeridekiler, ilk Sonbahar içerik oluşturucularının güncelleme yapısını alır

Yavaş halkadaki içeridekiler, ilk Sonbahar içerik oluşturucularının güncelleme yapısını alır

WhatsApp ekibi bugün Windows Phone ve Windows 10 Mobile için Beta uygulaması için yeni bir güncelleme yayınladı. Güncelleme, uygulamayı yeni sürüm 2.17.218.0’a getirdi. Güncelleme, Etkin ve Gizli birkaç yeni özellikle birlikte gelir.

En son Beta güncellemesinden sonra, Windows Phone’daki WhatsApp beta kullanıcıları artık sohbetleri sessize almak ve sessizden çıkarmak için aynı anda birden fazla sohbeti seçebilir ve sabitleyebilir ve sabitleyebilir. Bu özellik, güncellemenin en son sürümünde varsayılan olarak zaten etkindir.

En son Beta güncellemesi ile yayınlanan bir diğer yeni özellik ise ekibin şu anda üzerinde yoğun bir şekilde çalıştığı Mesajları Geri Çağırma özelliği ile ilgili. Ekip, Geri Çağırma özelliği için SSS ayrıntılarını sağlayan yeni bir “Daha Fazla Bilgi” seçeneği ekledi. Bu özellik şu anda devre dışıdır ve gelecekteki güncellemelerde uzaktan etkinleştirilmelidir.

WhatsApp beta için en son güncelleme şu anda yayında ve kullanıcılar aşağıdaki Mağaza bağlantısını tıklayarak indirebilir.

Windows Phone için WhatsApp Beta’yı indirin.

Yalnızca WhatsApp 2.17.214.0 sürümünün indirilebildiğini görüyorum. Mevcut beta yok (en azından Lumia 640xl Hindistan için). Düşüncesi olan var mı ?

Buraya gidin: https://www.microsoft.com/en-in/store/p/whatsapp-beta/9wzdncrdfwbt?tduid=(a701b17e2a2c4847a21635d036108499)(263915)(2775081)()()&rtc=1 ve en son beta sürümünü indirin: ).

Çok teşekkürler Mayank. Anladım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*