Yeni Apple Macbook Pro 2021 duvar kağıtlarını indirin

Yeni Apple Macbook Pro 2021 duvar kağıtlarını indirin

En son Apple Unleashed etkinliğinde, süper güçlü M1 Pro ve M1 Max yongalarına sahip yepyeni MacBook Pro piyasaya sürüldü. Bu, uzman kullanıcılar için en çok aranan cihaz olacak! Ancak, alamasanız bile, mevcut bilgisayarınız için yeni MacBook Pro 2021 duvar kağıtlarını indirebilirsiniz.

Aşağıdaki yeni MacBook Pro duvar kağıtlarına göz atın.

MacBook Pro 2021 duvar kağıdını indirin

Size Apple’ın en yeni oyun değiştiren dizüstü bilgisayarı hakkında biraz daha bilgi vermek gerekirse, 14″ ve 16″ olmak üzere iki boyutta geliyor. Her iki model de üstte bir çentik, 1080p web kamerası ve ortam ışığı sensörü ile yepyeni bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, diğer mükemmel özelliklerin yanı sıra çarpıcı bir Retina XDR ekrana, gelişmiş bağlantı için çok çeşitli bağlantı noktalarına ve son teknoloji ürünü bir ses sistemine sahipler.

Apple da güncellendi M1 Pro ve M1 Max yongalarının mega gücünden yararlanan muhteşem yeni özelliklere sahip Final Cut Pro ve Logic Pro yazılımı. Ayrıca teknoloji devi, üçüncü nesil AirPod’ları, HomePod mini’nin yeni renklerini ve Apple Music’e yönelik heyecan verici güncellemeleri piyasaya sürdü. Etkinliğin tamamını aşağıdaki bağlantıdan izleyin.

Sevebileceğiniz diğer duvar kağıdı makaleleri:

AirPods Pro kasası AirPods 3’e uyar mı?

Airpods Pro kasası yalnızca Airpods Pro kasasına (3. Nesil) uyar, 1. ve 2. Nesil airpod’lar için DEĞİL.

Hayır. Her iki AirPods boyutu da farklıdır. AirPods 3 kasası oluşturduk: https://www.igeeksblog.com/best-airpods-3-cases/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*