Yeni Apple Tatil hediyeleri kılavuzu, belirli “Sıralama” tarihleriyle piyasaya çıkıyor

Yeni Apple Tatil hediyeleri kılavuzu, belirli “Sıralama” tarihleriyle piyasaya çıkıyor

Şirket tarafından, müşterilerin siparişlerini bayram sezonu için zamanında alabilmeleri için belirli “son sipariş” tarihlerine sahip yeni bir Apple Holiday hediye rehberi yayınlandı. Web sitesinde tüm ürünlerin tarihleri ​​listeleniyor: iPhone, Apple Watch, iPad, Mac, AirPods, HomePod, Apple TV, iPod touch ve Hediye kartları.

Apple, tüm tatil hediyesi siparişleri için ücretsiz gönderim ve kentsel bölgelerdeki müşteriler için ücretsiz gönderim sunuyor, ayrıca stoktaki ürünleri 5 ABD Doları karşılığında 2 saat içinde teslim alma veya Apple Teslim Alma seçeneği sunuyor. Şirket, özellikle bu yıl her zamankinden daha geç piyasaya sürülen ürünler için, müşterilerin tatil alışverişlerini erken tamamlamaları için mümkün olan her yolu sağlıyor. Sınırlı sayıda satışa sunulan yeni iPhone 12, HomePod mini ve M1 Mac modelleri.

Web sitesinin “son sipariş” tarihleri, müşterilerin siparişlerini büyük gün için zamanında alabilmeleri için bir son tarih olarak belirlenir. Bununla birlikte, teslimat tarihleri, sipariş edilen ürünlerin konumuna ve özelliklerine göre değişmektedir. Müşteriler, kesin teslimat seçeneklerini ve zaman çerçevesini öğrenmek için ödeme bölümüne posta kodlarını girmek zorunda kalacaklar.

Yeni Apple Tatil hediyeleri kılavuzunda ürün başına yayınlanan son sipariş tarihleri ​​şunlardır:

Bunun yanı sıra Apple, Amerika Birleşik Devletleri’nde tatil iade politikasını 8 Ocak 2021’e kadar uzatmak, bu yılın başlarında yıllık hediye rehberleri sunmak, Shazam uygulaması için Apple Music ücretsiz deneme süresini 5 aya çıkarmak gibi Tatiller için başka promosyon anlaşmaları da başlattı. kullanıcıları ve satın alma sırasında ödüllendirici hediye kartları ile bir alışveriş festivali düzenledi.

Ayrıca Okuyun:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*