Yeni Honor 30 Pro, Geekbench’te Kirin 990 5G yonga seti ile geldiği doğrulandı

Yeni Honor 30 Pro, Geekbench’te Kirin 990 5G yonga seti ile geldiği doğrulandı

onur.jpg

Şimdi Onur Honor 30S ve Honor 9A’yı piyasaya süren şirket, dikkatini bir sonraki lansmana çeviriyor. NS Onur 30 serisi 15 Nisan 2020’de piyasaya sürülecek, ancak ayrıntılar önceden sızdırılıyor. Son zamanlarda, Geekbench’te yeni bir kıyaslama girişi bulundu ve bu, önümüzdeki günlerde olabilir. Onur 30 Pro.

Geekbench 4 sonucuna göre, Honor’un yaklaşmakta olan amiral gemisi cihazı olduğuna inanılan bir Huawei EBG-AN00 cihazı var. EBG-AN00 gerçekten Honor 30 Pro ise, Kirin 990 yonga setini kullanacağı anlamına gelir. Ayrıca, bu modelin sahip olacağı maksimum değer olan 8GB RAM ile gelecek.

onur30progeekbench.jpg

Bilginize, Huawei P40’ın (Huawei ANA-AN00) Geekbench 4 sonucu aynı CPU tanımlayıcısını gösteriyor, bu nedenle Honor 30 Pro’nun aynı yonga setini kullandığı sonucuna vardık. Yonga setinin yanı sıra Honor 30 Pro’nun ana kamerası olarak 12MP ultra geniş açılı lens ve 8MP telefoto lens ile birlikte yeni bir 50MP Sony lens barındırması bekleniyor.

Ne olursa olsun, telefonun neye benzediğini veya Malezya’da ne zaman piyasaya sürüleceğini hala bilmiyoruz. Şimdilik, 15 Nisan 2020’deki büyük açıklamayı beklememiz gerekecek. Bunu söyledikten sonra, bu telefonun neler sunabileceğini merak eder misiniz? Facebook sayfamızda bize bildirin ve daha fazla güncelleme için TechNave.com’da bizi izlemeye devam edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*