Yeni Lenovo Smart Tabs, Android tabletler ve Alexa akıllı ekranlar olarak ikiye katlanıyor

Yeni Lenovo Smart Tabs, Android tabletler ve Alexa akıllı ekranlar olarak ikiye katlanıyor

İşte size bir soru: Bir tablet ne zaman tablet olmaktan çıkar? Bir hoparlöre takıldığında ve Akıllı Ekrana dönüştüğünde.

Yeni Lenovo Smart Tabs tam da bunu yapıyor. Bugün CES 2019’da tanıtılan Lenovo Smart Tab M10 ve Smart Tab P10, sıradan Android tabletler gibi görünür ve çalışır, ancak her ikisi de tabletlerin Alexa destekli akıllı ekranlara dönüşmesini sağlayan özel bir yuva ile birlikte gelir. Lenovo Smart Tab, temelde daha büyük ve daha çok yönlü bir Yankı Gösterisidir.

Dock, tabletleri şarj etmenin yanı sıra, müzik dinleyebilmeniz, TV şovları veya video klipler izleyebilmeniz ve odanın her yerinden sesinizle cihazı kontrol edebilmeniz için bir dizi hoparlör ve mikrofon içerir. Lenovo Smart Tab, Amazon’un Echo Show’unun yapabildiği her şeyi yapabilir. Akıllı ev cihazlarınızı kontrol etmenize, müzik dinlemenize, şovları izlemenize, tarifleri görüntülemenize, evin etrafındaki akıllı kameralarınızdan gelen yayınları görüntülemenize veya sadece hava durumunu görüntülemenize olanak tanır.

Tablet olarak kullanıldığında, Lenovo Smart Tab M10 ve Smart Tab P10, piyasada bulunan diğer tüm Android tabletler gibi çalışır. Her iki cihaz da 10.1 inç (1920×1200) IPS ekrana sahip Qualcomm Snapdragon 450 yongaları tarafından destekleniyor. En pahalı Smart Tab P10, daha büyük bir pil, daha fazla depolama ve RAM, birkaç ek sensör ve arkada yükseltilmiş bir dış cam kaplama ile birlikte gelir. Ayrıca, farklı aile üyelerini tanıyabilen ve tabletin kişiselleştirilmiş kullanıcı profiline göre kilidini açabilen bir parmak izi sensörüne sahiptir.

Akıllı Ekran ve tablet modları arasında sorunsuz bir geçiş sağlamak için Lenovo, tabletler hoparlöre takıldığında veya çıkarıldığında müzik ve video oynatmada herhangi bir kesinti olmaması için Amazon ile yakın bir şekilde çalıştı.

Lenovo Smart Tab fiyatlandırması ve bulunabilirliği

Lenovo Smart Tab M10 ve P10’un en iyi yanı fiyatları. Amazon’un Echo Show’u tipik olarak 229 dolara mal olurken, giriş seviyesi Smart Tab M10 199 dolara ve premium SMart Tab P10 249 dolara mal olacak. Her iki cihaz da Ocak ayında satışa çıkacak ancak kesin tarih henüz belirlenmedi.

Lenovo Akıllı Sekme özellikleri

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*