Yeni rapor, Apple’ın Nintendo Switch rakibi üzerinde çalıştığını iddia ediyor

Yeni rapor, Apple’ın Nintendo Switch rakibi üzerinde çalıştığını iddia ediyor

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Nintendo anahtarı elma rakibi

El oyun konsolu endüstrisi tüm zamanların en yüksek seviyesinde görünüyor. Sadece birkaç gün önce Nintendo, şirketin 4K Switch Pro iddialarını reddetmesinin ardından hazır olduktan kısa bir süre sonra stokları tükenen Switch OLED’i piyasaya sürdü. Yeni bir rapora göre Lenovo bile avuçiçi oyun pazarına girmek istiyor. Ve şimdi, iDrop News’in yeni bir iddiasına göre Apple, kendi rakibi Nintendo Switch’i hazırlıyor ve Cupertino devi, bunun için oyun geliştirmek için büyük stüdyolarla şimdiden görüşmelerde bulunuyor.

iDrop News’den gelen rapora göre, “Apple, “birinci sınıf bir hibrit oyun konsolu almak” üzerinde çalışıyor ve ” Breath of the Wild ve Mario Odyssey ile rekabet eden oyunlar” neredeyse hazır. Rapor, Apple’ın projeyi COVID-19 nedeniyle duraklatmış olabileceğini söylüyor, ancak elde taşınabilir oyun konsolunun yakında piyasaya sürülmesi için “hala bir şans” olduğunu belirtiyor.

Rapor, Apple’ın oyun konsolunun “premium tasarım” ile Nintendo Switch ve Sony PS5’in hibrit bir cihazı olacağını ve “eğlenceli renklerde” geleceğini iddia ediyor. “Daha eğlenceli bir demografi” hedeflenecek ve Apple’ın yakında çıkacak olan AR/VR başlığından faydalanacak. Ayrıca ürünün aslında hiç ışık görmeyen A14 Bionic çip Apple TV olduğu da yazıyor.

Rapora göre, Apple’ın Nintendo Switch rakibi, “premium tasarım” nedeniyle yaklaşık 449-549 dolar fiyat aralığına mal olabilir. Apple’ın Nintendo Switch’ini bu kadar yüksek bir fiyata satın almak ister miydiniz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin!

Kaynak: iDrop Haberleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*