YouTube Music, Apple Watch’ta piyasaya sürülmesinden bir yıl sonra nihayet Wear OS’ye geliyor

YouTube Music, Apple Watch’ta piyasaya sürülmesinden bir yıl sonra nihayet Wear OS’ye geliyor

Spotify’ın Hesap genel bakış sayfası

Öncelikle ilk şeyler: Halihazırda bir Aile için Spotify Premium planınız yoksa, web tarayıcınızı açıp Burada. Hesabınıza başarıyla katıldıktan/yükselttikten sonra, web’de (spotify.com) Spotify hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sizi hemen Hesaba Genel Bakış sayfasına yönlendirileceksiniz.

Evet, zaten yeni bir aile planına kaydolmuş olsanız bile, üstteki banner yine de soracaktır. Her şeyi doğrulamak için abonelik yenileme tarihi ve her ay ne kadar ücretlendirildiğiniz (14,99$ + vergi) ile birlikte “Spotify Family” yazan kutuya bakın.

“Aile” Üyeleri Ekleme

Açık konuşalım: aile planınızdaki hiç kimse sizin planınızın bir parçası olmak zorunda değil. gerçek aile. Dilediğiniz kişiyi ekleyebilir ve tüm yetki sizdeyken istediğiniz zaman hesabınızdan kaldırabilirsiniz. Başlamak için etiketli yan sekmeyi tıklayın. Aile için Premium. Buradan, Aile için Premium planınıza ekleyebileceğiniz uygun yuvaların bir listesini göreceksiniz. Alanlardan birine tıkladığınızda Spotify size kullanıcı eklemek için 2 seçenek sunar: ya istediğiniz gibi kopyalayıp/yapıştırabileceğiniz bir bağlantı kullanarak ya da e-posta yoluyla davet edin.

Benzersiz bir bağlantı oluşturulduğunda veya bir davet e-postayla gönderildiğinde, yuvada “Bir kişi bekleniyor” ve “Bağlantı gönderildi” durumu gösterilir. Bağlantıyı tekrar almanız gerekiyorsa (belki yanlış yerleştirdiniz veya e-postayı sildiler), aynı yuvaya tekrar tıklayarak tekrar alabilirsiniz. Bu, “bu kişiyi başka biriyle değiştirmek” için yeni bir seçenekle birlikte kopyalamanız/yapıştırmanız için bağlantıyı görüntüler. Bir sonraki adımda bir kullanıcının değiştirilmesi hakkında konuşacağız.

Aile üyeleri için Premium’u kaldırma

Birisi bağlantınızla kaydolmadan önce fikrinizi değiştirirseniz (belki de e-postayı yanlış adrese gönderdiniz) veya belki de zaten aktif bir kullanıcıyı kaldırmaya karar verirseniz, bir bağlantıyı veya kullanıcıyı devre dışı bırakmak nispeten kolaydır. Gösterilen durum mesajına bağlı olarak bunu yapmanın 2 farklı yolu vardır.

Slot hala ” gösteriyorsaBir kişiyi beklemek” durumu, işte adımlar:

  seçin Bir kişiyi beklemek yuva

  Gönderilen orijinal bağlantıyı göreceksiniz, Bu kişiyi değiştir yeni bir bağlantı oluşturmak için

  Bağlantıyı kopyalayın veya daha sonra kaydetmek için

  Yeşil tıklayın “TamamHer şeyi sonlandırmak, eski bağlantıyı devre dışı bırakmak ve yenisiyle değiştirmek için ” düğmesi

Kullanılabilir alan yine de “Bir kişi bekleniyor” durumunu gösterecek, ancak bağlantı tamamen yeni olacak. Şu anda, yeni bir bağlantı oluşturmadan birini kaldırmanın bir yolu yok. Biraz garip ama umarım Spotify gelecekte işleri daha net hale getirmek için bunu değiştirir.

Zaten kaldırma “Aktif“Ailenizin bir üyesi kadar kolay. Yine, işgal ettiği yuvadan yeni bir bağlantı oluşturmadığınız sürece birini gerçekten kaldıramazsınız (elbette, aslında yeni bağlantıyı kullanmak zorunda değilsiniz, ancak bu kadar) onları hesabınızdan nasıl başlatırsınız). Etkin bir kullanıcıyı şu şekilde kaldırabilirsiniz:

  seçin Aktif yuva

  Tıkla Bu kişiyi değiştir buton

  Göndermek e-posta aktif kullanıcıyı devre dışı bırakmak için

Veya?/p>

  tıklayarak Bağlantıyla davet et düğmesi yeni bağlantı gösterecek

  yeşil tıklayın Tamam aktif kullanıcıyı devre dışı bırakmak için düğme

Daha önce olduğu gibi, yeni kullanılabilir alan “Bir kişi bekleniyor” durumunu gösterecek, ancak bunun nedeni yalnızca bir e-posta göndermeniz/yeni bir bağlantı oluşturmanızdır. Bir kullanıcıyı kaldırmanın ve boş bir yuvaya sahip olmanın bir yolu yok, bu yüzden şimdilik bu kadar yeter.

Tek bir Premium’a geri dönme veya hesabı iptal etme

Spotify’ın yeni Aile için Premium planının artık sizin için olmadığına karar verirseniz, Abonelik sekmesini ziyaret edip “Premium’a geç” Abonelik ve Ödeme altındaki düğme. Bu, hesabınızı, yazı yazıldığı sırada ayda 10 ABD doları olan tek bir kullanıcı hesabına geri getirecektir.

Hesabınızı tamamen iptal etmek istiyorsanız, bunu yapacağınız yer de burasıdır. Sadece o küçücük tıklayın”aboneliğinizi iptal edin?” işlemi başlatmak için bağlantı yeşil renkle vurgulanır.

***********

Biliyoruz, bunların bir kısmı oldukça basitti ama mevcut slotların nasıl çalıştığıyla ilgili tuhaf tuhaflıklar bazı insanların kafasını karıştırabilir. Umarız bu yazıda sahip olabileceğiniz tüm soruları yanıtlamış ve kafa karışıklığını gidermişizdir. Beyler başka sorularınız varsa, yorum bırakmaktan çekinmeyin. Şerefe.

| | | Sızıntı Google.com, 2007-2021

/*# sourceURL=/css/ampshared.css*/

Bu yeterince hayal kırıklığı yaratıyor, ancak görünüşe göre Google bunu düzeltmeye çalışıyor. Şirket, bu yıl içinde kullanıma sunulduğunda yeni Wear platformuna özel bir YouTube Müzik uygulamasının geldiğini doğruladı. Olumsuz tarafı, Wear yeni ürünlerle akıllı saatlere çıkmadan önce uygulamanın Wear OS’ye geldiğini görmemiz olası değil.

Google, yeni YouTube Müzik uygulamasının tam olarak ne kadar sağlam olacağını paylaşmayı bıraktı. Ancak şirket, çevrimdışı dinleme için doğrudan saatinize müzik indirebileceğini paylaştı. Sonunda en sevdiğiniz çalma listelerini indirebilecek, telefonunuzu geride bırakabilecek ve sadece birkaç kulaklık ve akıllı saatiniz ile koşuya çıkabilecek veya spor salonuna gidebileceksiniz.

Aynı şekilde Spotify, bu yıl içinde Wear OS uygulaması için de büyük bir güncelleme yayınlayacağını doğruladı. Güncellenen uygulama aynı zamanda Spotify’ın devasa kullanıcı tabanı düşünüldüğünde zaten bir özellik olması gereken çevrimdışı dinleme için şarkı ve podcast indirmenize de izin verecek.

Yine de, Google’ın giyilebilir cihazlarının geleceği konusunda giderek daha fazla heyecanlanıyoruz. Wear’ı bileklerimize ne zaman takabileceğimizi ve TicWatch Pro 3 gibi mevcut Wear OS akıllı saatleriyle uyumlu olup olmayacağını tam olarak bilemememiz çok yazık.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*