YouTube TV aboneliğinizi nasıl iptal edebilirsiniz?

YouTube TV aboneliğinizi nasıl iptal edebilirsiniz?

Onlarca yıl boyunca, video eğlencemizi almamızın birincil yolu TV idi. İster yerel TV ağlarına bağlı olun, ister VHS oynatıcınıza veya DVD sürücünüze bağlı olun. Bu nedenle, bugün bile TV’ler hala popüler araçlardır, çünkü artık internetten içerik akışı yapabilecekleri, oyun oynayabilecekleri ve daha fazlasını yapabilecekleri çok daha akıllı hale geldiler.

Buna karşılık, bu aynı zamanda şirketleri TV stratejilerini yeniden düşünmeye zorladı, nerede sadece bir TV aracılığıyla erişilebilir kılmak yerine, neden içeriklerini insanların istedikleri yerde ve istedikleri zaman izleyebilecekleri internet üzerinden sunmasınlar.

YouTube TV, TV’nin bu gün ve yaş için nasıl modernize edildiğinin, aylık bir ücret karşılığında kullanıcıların canlı TV, isteğe bağlı video ve daha fazlası için düzinelerce televizyon ağından içerik akışı sağladıkları örneklerden biridir.

Ama anlıyoruz, sonunda yenilik etkisini kaybediyor, gerçekten görmek istediğiniz her şeyi gördünüz ve şimdi neredeyse hiç kullanmadığınız bir hizmet için para ödüyorsunuz. Bu, iptal etme zamanının geldiği anlamına gelebilir ve iyi haber şu ki, gerçekten kolay ve bir temsilci ile telefonda saatler harcamanıza gerek yok.

YouTube TV aboneliğinizi iptal etme

  Çoğu abonelikte olduğu gibi, üyeliğinizi resmi olarak iptal etmiş olsanız bile, aboneliğin sonuna kadar kullanmaya devam edebileceksiniz. Bu, faturalandırıldıktan sonraki ayın başında iptal ettiyseniz, bir sonraki fatura tarihine kadar içeriğin keyfini çıkarmak için daha fazla vaktiniz olduğu anlamına gelir.

  YouTube’un kayıtlı programlarınızı en fazla 21 gün boyunca kitaplığınızda tutacağını ve ardından süresinin dolacağını unutmayın. Bunlara tekrar erişmek istiyorsanız, aboneliğiniz sona erdikten sonraki 21 gün içinde yeniden abone olmanız gerekir.

  Alternatif olarak, sadece bir ara vermek istiyorsanız ve doğrudan iptal etmek istemiyorsanız YouTube TV, kullanıcılara aboneliklerini duraklatma fırsatı sunar. Bu, artık faturalandırılmayacağınız veya YouTube TV’ye erişiminiz olmayacağı anlamına gelir. Kullanıcılar, üyeliklerini duraklatmak için 4 hafta ile 6 aya kadar arasında seçim yapma seçeneğine sahip olacaklar.

  Bunun iyi tarafı, oldukça büyük bir kaydedilmiş şov kütüphanesi topladıysanız, bunlar çok daha uzun süre saklanacak.

  | | |

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  *