ZTE Axon 30 Ultra, 4 Haziran’da inanılmaz uygun bir fiyata satışa çıkıyor

ZTE Axon 30 Ultra, 4 Haziran’da inanılmaz uygun bir fiyata satışa çıkıyor

ZTE Axon 30 Ultra kutu açılışı ve ilk kamera testimiz sırasında telefonun sunduğu özelliklerden oldukça etkilendik. Telefonun burada ABD’de yaklaşık 1000 dolara satılmasını beklerken, resmi olarak açıklanan fiyat bizi ayağa kaldırdı!

ZTE Axon 30 Ultra, 4 Haziran’da ABD, Avrupa ve İngiltere’de 8GB RAM ve 128G depolama alanıyla 749 dolardan (649 GBP veya 749 Euro) başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. 12 GB RAM ve 256 GB depolamayı tercih etmek istiyorsanız, ZTE Axon 30 Ultra size 849 $ (849 Euro veya 739 GBP) geri ödeyecek.

ZTE’nin yeni amiral gemisi akıllı telefonunun fiyatının inanılmaz olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz.

Bu noktada telefonu sadece birkaç günlüğüne kullanıyor olsak da, harika performansa ve saygın kameralara sahip amiral gemisi seviyesinde bir cihaz arayan herkese telefonu kesinlikle tavsiye ediyoruz. 300Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip 144Hz ekran, oyun oynamak için harika ve pil ömrü şu ana kadar oldukça saygın görünüyor. Şu ana kadar tek endişemiz selfie kamerası.

ZTE Axon 30 Ultra için ön siparişler 27 Mayıs’ta ZTE’nin web sitesi üzerinden başlayacak ve bir çift ZTE Livebuds TWS kulaklık içerecek.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*