ZTE Axon 30 Ultra Aerospace Edition, 20 GB’ın üzerinde RAM ile 25 Kasım’da geliyor

ZTE Axon 30 Ultra Aerospace Edition, 20 GB’ın üzerinde RAM ile 25 Kasım’da geliyor

Yakında, akıllı telefon endüstrisinde bir atılıma tanık olacağız. ZTE başlatmak Axon 30 Ultra Havacılık Sürümü gelecek hafta. 18 GB fiziksel RAM ile cihaz, UFS3.1 deposuna bir miktar yazarak sanal RAM ile 20 GB RAM’in üzerine çıkabilir. Bu nedenle, büyük uygulamaları ve hatta ağır oyunları çalıştırırken herhangi bir sorun olmayacaktır.

Axon 30 Ultra Aerospace Edition’ın piyasaya sürülmesi, Mars’a (Tianwen-1) bir yörünge ve iniş aracını ve Çin uzay istasyonuna (Tiangong) üç taikonot gönderen Çin uzay ajansının başarısını kutlamak içindir. Bu nedenle, diğer teknik özelliklerinin çoğu, önceki Axon 30 Ultra ile benzer olmalıdır.

Özetlemek gerekirse, Axon 30 Ultra, üç adet 64MP kameraya sahip etkileyici bir kamera kurulumuna sahiptir. Ayrıca dörtlü kamera kurulumuna dahil olan bir 8MP 5x optik zoom periskop sensörü de var. Ön tarafta, ikinci nesil Axon’un ekran altı kamerasını kullanıyor. Diğer teknik özellikler, Snapdragon 888 SoC, 6.67 inç 144Hz ekran ve 65W şarjı destekleyen 4.500mAh pil getiriyor.

Cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir yorum bırakarak fikrinizi bize bildirin ve daha fazla akıllı telefon haberi için TechNave.com’u takip etmeye devam edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*