14 güne kadar pil ömrüyle HONOR MagicWatch 2 resmi

14 güne kadar pil ömrüyle HONOR MagicWatch 2 resmi

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

ONUR MagicWatch 2

HUAWEI alt markası HONOR bugün, yeniden markalanmış ve hafifçe değiştirilmiş bir HUAWEI Watch GT2 olan MagicWatch 2’yi duyurdu.

Kirin A1 çipini temel alıyor ve Honor, 46mm versiyonu için 14 günlük pil ömrünü ve 42mm modeli için yedi günlük pil ömrünü tanıtıyor, çünkü saat iki boyutta geliyor.

46 mm model 1,39 inç AMOLED ekrana (454 x 454 çözünürlük) sahipken, daha küçük model 1,2 inç AMOLED dokunmatik ekrana (390 x 390 çözünürlük) sahip.

HONOR MagicWatch 2, 1+8+N IoT stratejisine ulaşmaya yardımcı olan bir başka güçlü üründür. HONOR MagicWatch 2, HONOR’un markanın kendi ekosistem entegrasyonunun yanı sıra küresel giyilebilir pazarın yanı sıra bağlantılı akıllı ürünlere yönelik bir başka büyük adımı işaret ediyor. HONOR MagicWatch 2, akıllı saat tasarımı ve giyilebilir ürünlerin geliştirilmesi konusundaki ileri görüşümüzü pekiştiriyor. İster fitness antrenmanı ister iş için dışarıda olun, HONOR MagicWatch 2 sizi içte ve dışta optimum performansınızda tutacaktır.

George Zhao, ONUR Başkanı

Sırasıyla 41 gram ve 29 gram ağırlığında olan HONOR MagicWatch 2, daha büyük model için Kömür Siyahı ve Keten Kahverengi renklerinde ve daha küçük model için Akik Siyahı ve Sarkura Altın tonlarında geliyor.

GPS ve GLONASS uyumluluğu mevcuttur ve saat 5ATM su geçirmezlik derecesine sahiptir. Ayrıca HUAWEI TruSeen 3.5 kalp atış hızı monitörü, HUAWEI TruSleep 2.0 uyku izleme teknolojisi ve HUAWEI TruRelax stres izleme gibi HUAWEI Watch GT2’den diğer özellikleri de alır.

Özelleştirme seçenekleri arasında saat kadranları ve dört farklı saat kayışı seçeneği bulunur.

Fiyatlandırma ve kullanılabilirlik daha sonraki bir tarihte paylaşılacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*