20 doların altında bir fiyata yenilenmiş, Alexa ile bir Amazon Echo Auto alın

20 doların altında bir fiyata yenilenmiş, Alexa ile bir Amazon Echo Auto alın

Artık evden çalıştığınıza veya belki de ev ve ofis arasında bir tür melez yaptığınıza göre, yeni bir araba almayı haklı çıkarmak zor olabilir. Yine de, arabanızda bir sesli asistana sahip olmanın avantajlarından gerçekten yararlanmak isteyebilirsiniz. Alexa ile Amazon Echo Auto ile mevcut arabanıza çok ucuza ve kolayca ekleyebilirsiniz. Normalde 50 dolardan pahalıdır, ancak yenilenmiş bir tane 20 dolardan daha ucuza alabilirsiniz. Kabul etmelisin ki bu, kaçırılması zor bir anlaşma.

Bu cihaz, yardımcı giriş veya telefonunuzla Bluetooth bağlantısı aracılığıyla aracınızın hoparlörlerini kullanarak telefonunuzdaki Alexa uygulamasına bağlanır. Birlikte verilen bir havalandırma montajı ile arabanıza bağlanır. Amazon, onu trafikte, müziğinizi, klimanızı vb. duymasını sağlamak için sekiz mikrofon ve uzak alan teknolojisi kullanarak özellikle yolda kullanım için yarattı.

Amazon Echo Auto’yu telefonunuzdaki Alexa uygulaması üzerinden kontrol edebileceğiniz için aynı yerel radyo istasyonlarıyla olan sıkıntınız burada sona eriyor. Bu, TuneIn ve iHeartRadio aracılığıyla Amazon Müzik, Apple Müzik, Spotify, SiriusXM, Audible ve radyo istasyonlarını yayınlamanıza olanak tanır.

Müzik çalma ve diğer eğlencelerin yanı sıra Alexa’dan haberleri kontrol etmesini, arama yapmasını, yapılacaklar listenize eklemesini, hava durumunu kontrol etmesini, takvim etkinliklerinizi düzenlemesini ve daha fazlasını isteyebilirsiniz. Mikrofonları istediğiniz zaman elektronik olarak kapatabileceğiniz için gizliliğiniz konusunda endişelenmeyin.

Sorumluluk Reddi: Bu yenilenmiş bir üründür, ancak yepyeni gibi görünmesi ve çalışması için test edilip onaylandığı için endişelenmenize gerek yoktur. Echo Auto, tüm arabalar ve telefonlarla uyumlu değildir. Bluetooth’u destekleyen bazı araçlarda çalışmaz ve bazı hava menfezi stilleriyle uyumlu değildir. Satın almadan önce listeleri kontrol edin.

Bu yenilenmiş Amazon Echo Auto’yu Alexa ile satın almaya hazırsanız, normal liste fiyatından 30 $ alın ve sadece 19,99 $ ödeyin.

En son eğitimlerimizle ilgili güncellemeleri alın.

Laura, yaklaşık 20 yılını haber, inceleme ve köşe yazıları yazarak geçirdi ve bu yılların 10’undan fazlasını editör olarak da geçirdi. Son otuz yıldır yalnızca Apple ürünlerini kullandı. MTE’de yazma ve düzenlemeye ek olarak, sitenin sponsorlu inceleme programını da yürütmektedir.

Make Tech Easier, okuyucularımız için yaptığımız çalışmaları destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*