2016 Yıl Sonu Özeti: Mart’ta Microsoft (Derleme 2016, Windows 10 Mobile, HERE uygulamaları ve daha fazlası)

2016 Yıl Sonu Özeti: Mart’ta Microsoft (Derleme 2016, Windows 10 Mobile, HERE uygulamaları ve daha fazlası)

Windows 10 Mobile ile Ekranımı Yansıtmak mümkündür, ancak Windows 10 Mobile işletim sisteminde yeniyseniz sizin için çalışmayabilir veya çalışmayabilir. Windows 10 Mobile ile 10586 sabit Proje Ekranım uyumluluk sorunu oluşturun. Ancak, bazıları hala Windows 10 Mobile için Project My Screen uygulamasını kullanamıyor.

Windows 10 Mobil Cihazınızla Ekranımı Yansıt’ı kullanabiliyor musunuz?

İpuçları için teşekkürler ve şükürler olsun ki zaten dizüstü bilgisayarımla birlikte gelen bir Acer uygulaması aracılığıyla çalıştırdım. Kablosuz bağlantının ne zaman veya ne zaman gerçekleşebileceğini biliyor musunuz? Daha faydalı olacaktır. Bluetooth fare ve klavye desteği sayesinde, hızlı zilde Lumia 640 ile her ikisini de oldukça sık kullanıyorum. Bir telefon standı kullanmak, teknoloji boyunu önlemeye yardımcı olur ve fare ile gezinmek çok kolay ve harikadır.

Umarım yakında

Görünüşe göre kablosuz entegrasyon zaten var, kolayca bağlanabiliyor ve garip bir şekilde USB’den daha hızlı bir bağlantı gibi görünüyordu. Dürüst olmak gerekirse, Windows telefon ekranımı dizüstü bilgisayarımda görüntülemek için henüz iyi bir kullanım bulamadım, ancak yapabileceğimi bilmek güzel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*