2020’de mobil oyunlar için en iyi aksesuarlar

2020’de mobil oyunlar için en iyi aksesuarlar

Özellikle hareket halindeyken oyun oynamak için harika bir bilgisayara veya konsola ihtiyaç duyduğunuz günler geride kaldı. Akıllı telefonunuz oynamak isteyeceğiniz en popüler oyunların çoğuna sahip olduğundan, bir Nintendo Switch’i denemenize ve takmanıza bile gerek yok. Veya Google Stadia durumunda, bulutta bazı AAA başlıklarını oynayabilirsiniz.

Akıllı telefonunuzdan bazı oyun oturumları alabilmek harika olsa da, mobil oyunlar için bazı aksesuarlara ihtiyacınız olacak. Mobil oyunlarınızı geliştirmek için almayı düşünmeniz gereken favorilerimizden bazılarını bir araya getirdik.

Kontrolörler

8BitDo SN30 Pro+

İster retro oyunlar oynayın, ister sadece rahat bir kontrol cihazı isteyin, SN30 Pro+ harika bir seçimdir. Bu, USB-C şarj özelliğine sahiptir, Bluetooth üzerinden bağlanır ve onu akıllı telefonunuzdan çok daha fazlasıyla kullanabilirsiniz. 8BitDo, SN30 Pro+’nın akıllı telefonunuz, Switch, Windows veya macOS cihazlarınız ile kullanılmasını mümkün kıldı ve bu da onu her şeyin en iyisi haline getirdi.

8BitDo SN30 Pro+

Google Stadia Denetleyicisi

Lansman sırasında Stadia havlıyordu ve ısırmıyordu, ancak zaman geçtikçe, Destiny 2 ve Red Dead Redemption 2 dahil olmak üzere birkaç AAA oyunu olduğu için bu durum değişti. Stadia, nerede olursanız olun akıllı telefonunuzda oynanabileceğinden artık Chromecast’inize güvenmeniz gerekiyor. Ancak tıpkı bir Xbox veya DualShock kontrol cihazında olduğu gibi, en iyi deneyim için bir telefon tutucusu almanız gerekecek.

Google Stadia Denetleyicisi Satın Alın

Razer Kişisi

Bu kontrol cihazlarının birçoğunun can sıkıcı yanı, hepsi bir arada bir deneyim elde etmek için ek bir akıllı telefon klibine ihtiyacınız olacak olmasıdır. Razer Kishi’nin devreye girdiği yer burasıdır, denetleyicinin iki tarafı ayrılabildiğinden, telefonunuzu fişe takmanız ve denetleyicileri kapatmanız yeterlidir. Bu, Bluetooth bağlantısıyla eşleştirilemeyen gecikmesiz oyun sağlar.

Razer Kişisi

Xbox One veya PlayStation DualShock 4 Denetleyici

Bir kampta veya diğerinde olmanız farketmez, ancak Xbox One veya DualShock 4 denetleyicisi mobil oyunlar için kullanılabilir. Bir oyuncuysanız, muhtemelen bunlardan birine zaten sahipsiniz ve güncellenmiş Xbox One denetleyiciniz varsa, Bluetooth kullanabilirsiniz. Kontrol cihazınıza uygun sağlam bir akıllı telefon klipsi aldığınızdan emin olun.

Amazon’dan satın alın

Denetleyici Klipler

PowerA MOGA Mobil Oyun Klipsi

Bu denetleyici klibi bir süredir ortalıkta ve yakın zamanda da ortadan kalkmayacak. PowerA’nın MOGA Oyun Klipsi, Microsoft’un Xbox departmanı ile ortaklaşa tasarlanmıştır. Klip, 3,12 inçe kadar olan telefonlarla uyumludur ve hızlı ve kolay taşıma için katlanır. Ayrıca, kullandığınız telefona bağlı olarak size birçok farklı görüş açısı sunar.

PowerA MOGA Oyun Klibi

OIVO PS4 Telefon Montaj Klipsi

DualShock 4 kontrol cihazı kullanıcıları, OIVO’nun Telefon Montaj Klipsini takmalıdır. Telefonunuzu güvende tutmak için ikisi bir arada kelepçenin yanı sıra ihtiyacınız olduğu kadar geriye doğru ayarlayabilirsiniz. Bu kit ayrıca telefonunuzu kontrol cihazına bağlamak için bir USB OTG kablosu içerir ve klibin kendisini kullanmak istemiyorsanız ayarlanabilir bir stand bile vardır.

OIVO PS4 Telefon Klipsi

8Bitdo Akıllı Telefon Klipsi

Arkanıza yaslanıp en sevdiğiniz retro oyunlardan veya yan kaydırma oyunlarından bazılarını oynama zamanı geldiğinde, gerçekten 8BitDo’nun SN30 Pro+’ından daha iyi bir seçenek yoktur. Bu kumanda klipsi, telefonunuzu desteklemek için başka bir yola güvenmenize gerek kalmadan yeni kumandanızı istediğiniz akıllı telefonunuzla kullanabilmenizi sağlar.

8Bitdo Akıllı Telefon Klipsi

Orzly Telefon Montaj Klipsi

Google Stadia’nın keyfini çıkaranlar ve telefonunuzda daha fazla ve Chromecast veya Chromebook’unuzda daha az oynamak isteyenler, o zaman Orzly’den bu klip en iyi seçeneğinizdir. Klip, Stadia Denetleyicinizdeki yerine oturur, ardından telefonunuzu birkaç saat oyun oynayabilmeniz için mükemmel bir konuma getirir. Ya da en azından uzaklaşmak zorunda kalacak kadar sinirlenene kadar.

Orzly Telefon Montaj Klipsi

kulaklıklar

Razer Hammerhead USB-C Kulaklık

Kablosuz kulaklıklar gerçekten harika, ancak bazen gecikme sorunları olabiliyor ve bu mobil oyunlar için pek iyi değil. Razer Hammerhead USB-C kulaklıklar, oyun oynamak için en sevdiğimiz seçimdir ve bunun birkaç nedeni vardır. Razer, daha iyi bir uyum için Uyumlu Köpük Uçları içerir, daha iyi ses kalitesi için Aktif Gürültü Önleme ve hatta yerleşik bir DAC vardır.

Razer Çekiç Kafalı Kulaklıklar

Samsung Galaxy Tomurcukları+

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda gerçek kablosuz kulaklık var, ancak Galaxy Buds+ mükemmel bir işlevsellik ve sağlam ses kalitesi dengesine sahip. Onları tekrar şarj etmenize gerek kalmadan önce 11 saate kadar dinleme süresine sahip olacaksınız ve odadaki biriyle sohbet edip oyuna odaklanabilmeniz için yerleşik Ambient Aware var. Ayrıca, bunlar iOS cihazlarla birlikte hemen hemen her Android telefonla çalışır.

Samsung Galaxy Tomurcukları+

Sony WH-1000XM3

Sony’nin bir sonraki harika kulaklıklarını beklemeye devam ederken, WH-1000XM3’ler hala en iyinin en iyisi. Sınıfının en iyisi olan Aktif Gürültü Engelleme, sesli asistan desteği ve 30 saate kadar pil ömrü var. Ayrıca bu kulaklıklar o kadar rahat ki oyun bittiğinde bile takmaya devam etmek isteyeceksiniz.

Sony WH-1000XM3

Treblab xFit

Sağlam, işi yapan ve bankayı kırmayan bazı kulaklıklara ihtiyacınız olduğunda, TREBLAB xFit mükemmeldir. Bluetooth 5.0, IPX6 su geçirmezlik ve 30 saatlik pil ömrü ile birlikte yerleşiktir. Ancak en iyi yanı, bir saatten daha kısa sürede tam olarak şarj olabilmeniz veya kulaklıklardan birini bağımsız olarak kullanırken diğeri şarj oluyor.

Treblab xFit

Mpow H17 Aktif Gürültü Önleyici Kulaklık

En sevdiğimiz bütçeye uygun kulak üstü kulaklıklarımız, Mpow’daki insanlardan geliyor. Bunlar 45 saate kadar pil ömrü, aktif gürültü engelleme ve birlikte verilen taşıma çantasıyla birlikte katlanabilen kulaklık başlıkları sağlar. H17’nin en büyük avantajı xFit ile aynıdır, çünkü 10 dakikalık şarj size iki saatlik dinleme süresi sağlar.

Mpow H17 Kulaklık

Taşınabilir Şarj Cihazları

Anker PowerCore Essential 20000mAh

Anker, taşınabilir şarj cihazlarının kralıdır ve PowerCore Essential, hareket halindeyken şarj için favorimizdir. Anker, 20.000 mAh kapasiteye ek olarak, 18W hızlı şarj için bir PowerPort III Nano One ve bir USB-C – USB-C kablosu içerir. Ayrıca, şarj cihazınıza bir şey olursa Anker’den 18 aylık garantiyle içiniz rahat olsun.

Anker PowerCore Temel

RAVPower 15000mAh Güç Bankası

RAVPower, taşınabilir şarj cihazlarının odağını, cihazlarınıza güç sağlamak için şık ve ince seçenekler sunmaya kaydırdı. RAVPower 15000mAh Güç Bankası, maksimum 30W çıkış, bir USB-C ve USB-A bağlantı noktası ve ne kadar meyve suyu kaldığını gösteren kullanışlı bir LED ekran sunar. Ve saat 0’a ulaştığında, bunu dört saatten daha kısa bir sürede 100’e geri alabilirsiniz.

RAVPower 15000mAh Güç Bankası

AUKEY 20000mAh Seyahat Şarj Cihazı

AUKEY’in bu taşınabilir şarj cihazı, Quick Charge 3.0 ve akıllı saatinizi veya kulaklığınızı “düşük akım modu” ile şarj etme yeteneğinin yanı sıra 20.000 mAh kapasiteye sahiptir. Sadece akıllı telefonunuzda oyun oynamakla kalmayıp aynı zamanda Nintendo Switch’e de sahip biriyseniz, bu şarj cihazı ekstra 12 saatlik oyun deneyimi sağlayacaktır.

AUKEY İnce Çizgi

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*