2021’de Çocuklar İçin En İyi Akıllı Saatler: Çocuğunuzu Takip Edin

2021’de Çocuklar İçin En İyi Akıllı Saatler: Çocuğunuzu Takip Edin

Çocuklarınız için bir akıllı saat, bir teknoloji oyuncağından daha fazlasıdır. Dışarıda oynarken, bir akıllı saat onların adımlarını takip edebilir. Ayrıca, endişeli ebeveynler olarak, GPS ile donatılmış akıllı saatlerle çocuklarınızın nerede olduğunu her zaman göz önünde bulundurabilirsiniz. Çok amaçlı bir alet, çocuklarınız için en iyi hediyedir. Lafı fazla uzatmadan çocuklar için en iyi akıllı saatler listemize göz atın.

Bu güzel akıllı saat, çocukları daha aktif olmaya teşvik edecek unutulmaz bir yaratıcı hediyedir. Çocukların daha sağlıklı bir yaşam için daha fazla yürümesini ve hareket etmesini sağlayan farklı türdeki etkinlikleri ödüllendirir. Bu, özellikle aşırı cihaz kullanımı nedeniyle çocukların hareketsiz kalmasının kolay olduğu dijital çağımızda önemlidir.

Çocuklar için Xplora akıllı saat, çocukları dijital yaşamla güvenli bir şekilde tanıştırmak ve ekran süresi ile fiziksel aktivite arasında bir denge kurmak için tasarlanmıştır.

Hızlı ve güvenilir bir kullanıcı deneyimi için Qualcomm yonga setine sahiptir. Ayrıca, su geçirmezdir (IP68) ve 1,4″ TFT ekrana ve özçekimler için harika 2MP kameraya sahiptir. Üstelik saatin sosyal medya, oyun, internet gibi çocuklar için uygunsuz olabilecek hiçbir özelliği bulunmuyor. Bu, onu herhangi bir çocuğun hayatına gerçek değer katacak güvenli ve güvenilir bir alet yapar. Son olarak, sağlam yapı bir ömür boyu sürmesini sağlayacaktır.

Artıları

Eksileri

Fiyat: $189.99

Xplora’dan satın alın

VTech KidiZoom akıllı saat, video ve selfie çekmek için iki kameraya sahiptir. Çocuklarınız arkadaşlarıyla tatlı anılar yaratmayı çok isterler; daha sonra özçekimleri yeni saat yüzleri olarak kullanabildikleri için resimlerde gerekli değişiklikleri yapabilirler.

Büyüme yıllarında, bu saat bir öğretmen olarak önemli bir rol oynayabilir. Çocuklarınızın zamanı söylemeyi öğrenmelerine yardımcı olabilecek 55 dijital ve analog saat yüzü vardır.

Saat, artırılmış gerçeklik oyun deneyimi yaratan Monster Catcher oyunuyla yüklü. Yanında arkadaşları olmadığında, çocuğunuz bu oyunu evde oynamayı çok ister.

Artıları

Eksileri

Fiyat: 45,99 $

Amazon’da kontrol edin

Çocuklar akıllı saat takmayı sevseler de zamanı pek önemsemezler. Ve okul işlerinden kaçmadan önce, onlara eve gelmelerini hatırlatabilirsiniz. HuaWise kurtarmaya geliyor.

İki yönlü aramayı destekleyen bir genç için akıllı saat. Oğlunuz veya kızınız sizi aramazsa, bir telefon çevirebilir ve onlarla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde iletişim kurabilirsiniz.

Çocuklarınız zor durumda kaldıklarında SOS çağrısını kullanabilirler; SOS çağrısını etkinleştirmek için güç tuşuna iki kez basmalarını isteyin.

HuaWise, çocuklarınızın bazı eğitim faaliyetleriyle meşgul olmasını sağlar. Bu nedenle, bu akıllı saatin yapımcıları yedi öğrenme oyunu geliştirdi. Çocuğunuz Dokunmatik Ekran ile oyun seçebilir.

Artıları

Eksileri

Fiyat: 29,99 $

Amazon’da kontrol edin

Çocuklar için akıllı saat yedi tür oyun, alarm, müzik çalar, hesap makinesi, duvar kağıdı, kamera ve daha fazlası gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Çocukların zor durumda kaldıklarında yardım için aile üyelerini aramak için üç saniye boyunca basabilecekleri bir SOS tuşu bile var. İki SOS numarası ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca, herhangi bir uygulama indirmeye gerek kalmadan kullanımı çok kolaydır. Tüm işlevler saatin içine yerleştirilmiştir ve son derece çocuk dostudur. 3-12 yaş arası çocuklar için mükemmel bir hediye olacaktır. Üç renk seçeneğinden birini seçebilirsiniz.

4G teknolojisi ile güçlendirilen bu akıllı saat, görüntülü ve sesli görüşmeye izin verir. Çocuklarınızla her zaman, her yerde yüz yüze konuşabilirsiniz.

Artıları

Eksileri

Fiyat: 37,99 $

Amazon’da kontrol edin

Eğlence ve öğrenmeyi bir araya getiren bu saate bir göz atın. Çocuğunuzun saati söylemeyi, alarmı kurmayı, video kaydetmeyi, aktif ve formda olmayı ve daha fazlasını oyunun gücüyle öğrenmesine yardımcı olacak! Çocuklar öğrendiklerini fark edemeyecek kadar çok eğlenecekler.

Ayrıca, kredi kartına, veri bağlantısına veya Wi-Fi’ye veya indirme yeteneklerine ihtiyacımız olmadığı için her yaştan çocuklar için güvenlidir. Dönebilen bir video ve fotoğraf kamerasına sahiptir ve USB aracılığıyla bilgisayarınıza kaydedilip yüklenebilen 50 adede kadar fotoğraf tutabilir.

Artıları

Eksileri

Fiyat: 29,99 $

Amazon’da kontrol edin

Jojo Siwa, kızlar için bir akıllı saat getiriyor; pembe rengi sevgili kızınızın dikkatini çeker. Bu saat, bir selfie kamerası, ses kaydedici, oyunlar, adımsayar, alarm, kronometre ve hesap makinesiyle dolu olduğu için en iyi eğlenceyi ve eğitimi bir araya getiriyor.

Uzun ömürlü pil, bu akıllı saatin dikkate değer özelliklerinden biridir. Bırakın çocuklarınız en sevdikleri aktivitelere kesintisiz olarak katılsınlar.

Bir USB kablosu, verilerinizi saatiniz ve diğer cihazlar arasında aktarmanıza yardımcı olur. Bir adımsayar, prensesinizin bir günde kat ettiği mesafeyi sürekli olarak ölçecektir.

Artıları

Eksileri

Fiyat: 27,99 $

Amazon’da kontrol edin

Bazen çocuklar, özellikle tatillerde, yerleşik bir yaşam tarzına girmeyi severler. Birinin ya da bir şeyin onlara dışarı çıkmaları için ilham vermesini dilersiniz. Wzpiss, çocuklarınıza hareketsiz bir hatırlatma göndermek için orada.

Çocuklarınız dışarı çıktığında, bu akıllı saat, yaktıkları adımları, mesafeyi ve kalorileri ölçecektir. Üstelik bu saat, çocuklarınızın uykusunu izleyecektir.

Bir SIM kart taktığınızda çocuklarınız WhatsApp, LinkedIn, Twitter, Facebook ve diğer uygulamalara erişebilecek.

Yetişkinler için bu saati akıllı telefonlarındaki müzik çaları kontrol etmek için kullanabilirler. Ek olarak, bu saat aynı zamanda fotoğraf ve özçekimler çekmek için bir kamera uzaktan kumandası olarak da çalışır.

Artıları

Eksileri

Fiyat: $26.99

Amazon’da kontrol edin

Çocuklarınız bu akıllı saatle birlikte gelen hafıza kartında 1 GB’a kadar veri depolayabilir. Pakete bir MicroSD kart dahildir ve çocuklarınız bunu fotoğraf, ses kaydı ve müzik depolamak için kullanabilir. Üzgünüm ebeveynler, cepleriniz çocuklarınız için Bluetooth kulaklık satın almak için fazladan bir yüke sahip.

Çocuklar ihtiyaç duyduklarında, aile üyelerinin numaralarını dairesel olarak aramak için SOS tuşunu üç saniye boyunca kullanabilirler. Bu akıllı saatte en fazla üç SOS numarası kaydedebilirsiniz.

Bu su geçirmez saatin yedi eğlenceli bulmacası var. Bu oyunlar, çocuklarınızın tepki verme, mantıklı düşünme ve el-göz hareketlerini koordine etme becerilerini geliştirecektir.

Artıları

Eksileri

Fiyat: $33.99

Amazon’da kontrol edin

Funntech, çocuklarınız için çok işlevli bir akıllı saat sunar. Zengin özelliklere sahip bir saatte mesaj, uzak kameralar, çalar saat, adım sayma Adımsayar, uyku monitörü, hareketsiz hatırlatıcı, anti-kayıp, kaydedici ve daha fazlası bulunur.

Çocuklarınız Facebook veya Twitter kullanıyorsa, bu akıllı saatin uygulamalarını kullanır. Sim kartınız olsun ya da olmasın bu saati telefon olarak kullanabilirsiniz. SIM’in yokluğunda saati bir telefona bağlayabilirsiniz.

iPhone ile bağladığınızda sınırlı işlevi olsa da, akıllı saat Android telefonlarla daha fazla işlevsellik sunuyor. Saati Android telefonunuza bağladığınızda, saat üzerinde müzik, arama/mesaj bildirimi ve kamera uzaktan yakalama gibi işlevleri kullanabilirsiniz.

Artıları

Eksileri

Fiyat: $17.96

Amazon’da kontrol edin

HuaWise gibi Fediman da sınıf modu olan bir çocuk akıllı saati tasarladı. Bu, çocuklarınızın ders saatinde de saat takabilecekleri anlamına gelir. Ebeveynler uygulama aracılığıyla Rahatsız Etmeyin modunu ayarladıklarında, çocuklar saatini üç süre boyunca kullanamazlar.

Uzaktan kamera, ebeveynlerin sevdiklerinizin güzel gülümsemelerini yakalamasını sağlar. IP67 su geçirmezlik seviyesi ve çalar saatin yanı sıra bu akıllı saat, doğal bir silikon kayışa sahiptir. Malzeme çocuğunuzun cildi kadar yumuşaktır, ancak çocuklarınızın hiper aktivitelerine dayanacak kadar güçlüdür.

Artıları

Eksileri

Fiyat: $16.99

Amazon’da kontrol edin

UMIDIGI, yetişkinler kadar çocuklar için de harika bir saat üretti. Bu akıllı saat, on gün boyunca (30-40 gün bekleme süresi) kesintisiz kullanım sağlayan süper güçlü pil ömrü ile kalplerinizi fethedebilir.

Fitness tutkunları için bu saat koşu, yürüyüş, eğirme, Yoga, yürüyüş, tırmanma, koşu bandı, bisiklet ve egzersiz gibi tüm popüler fiziksel aktiviteleri takip edebilir.

Tüm gün kalp atış hızı ve uyku izleme, kondisyonunuzu 24 saat takip etmenizi sağlar.

Bu akıllı saat 5ATM su geçirmezlik standartlarını karşılar ve bu nedenle çocuklarınız bu saati yüzerken, ellerini yıkarken veya yağmurda oyun oynarken takabilir.

Artıları

Eksileri

Fiyat: 27,99 $

Amazon’da kontrol edin

Hepsi bu kadar anne baba!

Sevimli çocuklarınız için mi?/güçlü>

Çocuklar gün geçtikçe teknoloji dostu hale geliyor ve bir akıllı saat onların daimi yoldaşı. Ebeveynler için GPS özellikli bir akıllı saat gönül rahatlığı sağlar. Böylece hem ebeveynler hem de çocuklar için bir kazan-kazan durumudur.

Bunları da okumak isteyebilirsiniz:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*