2021’de iPhone için en iyi 5 Instagram altyazı uygulaması

2021’de iPhone için en iyi 5 Instagram altyazı uygulaması

Instagram’ı kişisel veya profesyonel nedenlerle kullansanız da, Instagram altyazıları Instagram gönderilerinizin kalitesini artırmanıza ve savaşın yarısını kazanmanıza yardımcı olabilir. Bununla birlikte, mükemmel bir altyazı zaman ve enerji gerektirir ve çoğu zaman sizi strese sokar. iPhone için Instagram altyazı uygulamalarının kurtarmaya geldiği yer burası!

Mükemmel bir altyazı için saatlerce düşünmek zorunda kalmamanızı sağlarlar. App Store’da çok sayıda altyazı uygulaması olsa da, hangi Instagram altyazı uygulamasının kullanılacağını bilmek verimlilik sağlar! Size yardımcı olacak en iyi Instagram altyazı uygulamalarının bir listesini derledik. Hadi dalalım.

Caption Expert, Instagram için anahtar kelimelere göre de göz atabileceğiniz sayısız altyazı sunan numero uno uygulamasıdır. Ayrıca, bir altyazıyı beğendiyseniz ancak hemen kullanmak istemiyorsanız, onu favori olarak da kaydedebilirsiniz.

Uygulamanın temiz ve sezgisel arayüzünü seviyorum. 20 farklı yazı tipi arasından seçim yapabilir, farklı kategoriler arasından seçim yapabilir ve emojilerle de arama yapabilirsiniz.

Dikkat çekici olan şey, uygulamanın ayrıca Cadılar Bayramı, spor salonu, yaz vb. gibi çeşitli kategoriler için altyazı yarışmalarına da ev sahipliği yapmasıdır. Siz de katılıp altyazılarınızı paylaşabilirsiniz. En iyi altyazı, uygulamaya 1 yıllık abonelik kazanır ve uygulamanın Instagram sayfasında öne çıkar.

Bu uygulamayı ilginç kılan bir diğer şey de organik maruz kalmadır. Kullanıcı, başlığı kullanıcı adına ekleyebilir. Oldukça temiz, Sağ? Ancak, belirli anahtar kelimelere göre altyazı arama gibi birçok özellik ücretli bir abonelikle sınırlıdır.

Fiyat: Ücretsiz (29,99 $ için profesyonel abonelik)

İndirmek

Instagram için Caption Writer, öncekine hemen hemen rakip olabilir. Bu uygulamayı diğerlerinden ayıran pek çok şey var. Mükemmel alanlar, 2000 ve daha fazla yazı tipi ve sembol ve milyonlarca hashtag sadece birkaçıdır.

Ayrıca, bu uygulama, kullanıcı için önceden yapılmış potansiyel olarak bitmeyen bir altyazı listesine sahiptir. Ayrıca ileride kullanmak üzere kaydedebilirsiniz. Daha ne? Uygulamanın içeriğini cihazlar arasında paylaşabilirsiniz. Diğer özelleştirme özellikleri arasında satır sonları, yazı tipleri, semboller ve daha fazlasının eklenmesi yer alır.

Ek olarak, altyazıları iCloud’a da kaydedebilirsiniz. Sık sık ihtiyacınız olduğunda belirli hashtag’leri kaydetmenize izin veren bir Hashtag grubu da vardır. Bu şekilde, onları tekrar tekrar aramak zorunda kalmazsınız.

Ancak, bir dezavantajı, uygulamadaki çoğu özelliğin premium olmasıdır. Altyazılara, özel yazı tiplerine ve hashtag’lere erişmek için aboneliği satın almanız gerekir.

Fiyat: Ücretsiz (Uygulama içi satın alımlar 1,99 dolardan başlar)

İndirmek

Command for Instagram’a sahip olmak, kişiselleştirilmiş altyazı uzmanınıza ve PR ekibinize sahip olmak gibidir. Bunu söylüyorum çünkü bir fotoğraf veya video yüklediğinizde altyazılar konusunda uzman tavsiyeleri alıyorsunuz. Hemen yayınlamanız gerekmeyebilir. Sadece buna göre planlayın ve uygulama bunu yapmanızı size bildirecektir.

Aslında uygulama, bunları yayınlamak için en iyi zamanın ne zaman olduğu konusunda size uzman tavsiyeleri de verebilir. Uygulama, uygun demografi için zahmetsizce uygun altyazılar oluşturabilir. Ayrıca, boyutu yalnızca 117,3 MB’dir. İPhone ve iPad’den MacBook’a kadar tüm iOS cihazlarda kullanılabilir.

Fiyat: Ücretsiz (Uygulama içi satın alımlar 2,79 dolardan başlar)

İndirmek

Altyazılar Şimdi, yayınladığınız resme göre filtreleyebileceğiniz 100’den fazla resim yazısı sunar. Diyelim ki en yakın arkadaşınızla fotoğrafınızı paylaşıyorsunuz ama aklınıza uygun bir başlık bulamıyorsunuz.

İşte burada Captions Now devreye giriyor. Yapmanız gereken tek şey arkadaşlıklarla bağlantılı başlıkları filtrelemek. Önünüzde önceden hazırlanmış bir liste olacak. Basitçe kopyala-yapıştır yapın.

Bu uygulamada yer alan kategori sayısı doğum günü, tatil, motivasyon ve sporu içerir. Kendiniz bir başlık bulursanız, bunu Instagram’daki herkesle de paylaşabilirsiniz. Sadece uygulamada gönderin ve diğerleri için gösterilecektir.

Fiyat: Özgür

İndirmek

Instagram’da dinamik bir kişiliğe sahip biriyseniz ve gönderileriniz için arada sırada farklı başlıklara ihtiyaç duyuyorsanız, TagWag arkadaşınız olmalıdır. Uygulama ayrıca 2020’de En İyi Uygulama (Sosyal) ödülünü kazandı.

Aralarından seçim yapabileceğiniz bir sürü farklı altyazı kategorisi bulacaksınız. Ayrıca, buradaki başlıklar çok kısadan uzuna kadar değişmektedir. Ayrıca, eğer bunlar ünlü birinin alıntısıysa, bu kişiliklere gereken saygı gösterilir.

Sadece başlığı kopyalayıp yapıştırın ve hazırsınız. Ayrıca, gönderilerinizin erişimini genişletmek için birçok hashtag bulabileceğiniz TagWag’da hashtag kategorileri de bulacaksınız. TagWag’da ayrıca film rulonuzdan bir fotoğraf yükleyebilirsiniz ve uygulama, buna en uygun birkaç resim yazısı önerir.

Fiyat: Özgür

İndirmek

Bu kadar!

Bu, iPhone için en iyi Instagram altyazı uygulamaları listemizi tamamlıyor. Birçok Instagram altyazı uygulaması olsa da, yukarıda bahsedilenler harika sıralamalara sahip ve en çok tercih edilenler. Hangisini kullanıyorsun ve neden en çok onu seviyorsun? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Devamını oku:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*