Android 12, merkez olarak telefonunuzla cihazlar arası işbirliğini artırır

Android 12, merkez olarak telefonunuzla cihazlar arası işbirliğini artırır

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

İPhone 12 Pro Max yakında satın alınabilir olacak ve bunun en son iPhone 12 serisinin en pahalı modeli olduğunu düşünürsek, cihazınız için bir çeşit koruma almanın akıllıca olacağını söyleyebiliriz. Bilirsin, bir şeyler ters giderse diye.

iPhone 12 Pro Max’inizi olası çiziklerden uzak tutmanız ve düşme ihtimaline karşı güvende tutmanız için bugün mevcut olan en iyi kılıflardan bazılarını seçtik. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek ve farklı koruma seviyeleri vardır. Sonunda, ne kadar koruma istediğinize ve ne kadar para harcamak istediğinize bağlı.

Şimdi, ne yapmaktan hoşlandığınızı göz önünde bulundurarak, bu durumlardan hangisinin cihazınız için en iyi olabileceğine karar vermelisiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz bazı harika seçenekler var; Kasalarınızın ince ve hafif olmasını istiyorsanız, bankayı kırmanıza gerek kalmadan size aynı korumayı sağlayacak birkaç vakayı listelemiş olsak da, Apple’ın beklentilerine bağlı kalabilirsiniz.

Ancak, ödediğinizin karşılığını aldığınızı her zaman hatırlamalısınız. Bana sorarsanız, biraz pahalı görünse de Casetify’ın sunduğu özelleştirilebilir kasalardan birini kesinlikle denemek isterim. Bazen biraz dikkatsiz olma eğiliminde olduğum için SUPCASE Unicorn Beetle Pro’yu da düşünürdüm ve genellikle telefonlarımı gereğinden fazla kullanırım. Yine de çoğu insan, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renklerde gelen OtterBox Simetri kasa serisi gibi, net bir kasa veya cihazlarına çok fazla hacim katmayan bir şeyle harikadır.

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

android 12 çapraz cihaz

Google, I/O 2021’de bize Android 12 ile gelen tüm yeni özellikler ve yazılım yükseltmeleri hakkında bir fikir verdi. Önemli değişiklikler arasında çarpıcı bir görsel görünüm ve güncellenmiş gizlilik araçları yer alıyor, ancak Android cihazların çok daha akıllı hale gelmek üzere olduğu alanlardan biri, her şeyin önünde ve merkezinde akıllı telefonunuzla cihazlar arası işbirliğidir..

Google diyor ki Chromebook’lardaki Telefon Merkezi yakında bağlı Android telefonunuzdan tıklanan fotoğraflara erişmenize izin verecek. Bu özellik, Bluetooth, e-posta veya başka bir ortam aracılığıyla telefonunuz ve Chrome OS makineniz arasında dosya aktarma zahmetinden sizi kurtarır. HUAWEI bir süredir telefonları ve dizüstü bilgisayarları arasında çok daha derin bir işbirliği sunduğu için bu yeni bir konsept değil.

Ayrıca, Android telefonlar yakında NFC ve Ultra Geniş Bant (UWB) teknolojisi sayesinde aracınızı kilitlemek, kilidini açmak ve hatta çalıştırmak için dijital bir anahtar görevi görecek. Ayrıca dijital araba anahtarınızı arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle güvenli bir şekilde paylaşabileceksiniz.. Google, bu işlevi Piksellerde ve Android 12 çalıştıran bir avuç Samsung telefonunda pişirmek için BMW dahil olmak üzere birden fazla otomobil markasıyla çalıştığını söylüyor.

android dijital araba anahtarı

Fast Pair yakındaki kayıtlı cihazlara otomatik olarak bağlanarak sizi tarama, eşleştirme ve eşleştirmeyi kaldırma zahmetinden kurtaran Bluetooth teknolojisi de kapsamını genişletiyor. Google diyor ki Fast Pair yakında daha geniş bir giyilebilir cihaz ve aksesuar yelpazesinin yanı sıra BMW ve Ford araçlarıyla çalışacak diğer markalar arasında.

Android telefonlara giden bir diğer son derece yararlı özellik, akıllı TV’ler için yerleşik bir uzaktan kumanda işlevidir. Bu özellik, telefonunuzu Android TV veya Google TV deneyimi çalıştıran 80 milyondan fazla cihazla uyumlu bir uzaktan kumanda olarak kullanmanıza olanak tanır.. En büyük avantaj? TV’nizle veya akış cihazınızla birlikte gelen uzaktan kumandaları kullanarak sorgu yazarken artık uğraşmanıza gerek yok. Telefonunuzdaki klavye bunu hemen yapmanıza izin verecektir.

Aşağıdaki videoda, yakında Android cihazınıza gelecek olan tüm cihazlar arası hilelere bir göz atın:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*