Android 7.0 Nougat (DP5) içine gizlenmiş yeni kedi toplama mini oyunu nasıl etkinleştirilir?

Android 7.0 Nougat (DP5) içine gizlenmiş yeni kedi toplama mini oyunu nasıl etkinleştirilir?

Google, Paskalya Yumurtaları konusunda her zaman büyük olmuştur ve çevrimiçi hizmetlerinden Android’in kendisine kadar her şeyde küçük sürprizler gizlemiştir. Android 5.0 Lollipop’ta bu, gerçek işletim sisteminin derinliklerinde gömülü bulunan ayrıntılı bir Flappy Bird klonu şeklini aldı. Android 6.0 Marshmallow’a geri döndüğünü görmek bizi biraz hayal kırıklığına uğrattıysa da (yalnızca biraz ince ayarlı Marshmallow engelleriyle), Google’ın Android 7.0 Nougat için kollarına yeni bir şey koymasını umuyorduk. Anlaşıldı, yapıyorlar.

Şimdi, resmi Android 7.0 Nougat sunumu “bu yaz sonunda” başlayana kadar hala Geliştirici Önizleme aşamasındayız, bu nedenle şu andan o zamana kadar her şey değişebilir. Bununla birlikte, Android ekibi, popüler “Neko Atsume Kitty Collector” sanal kedi toplama oyununun bir parçası gibi görünen gizli bir mini oyun olan DP5 için tamamen yeni bir Easter Egg geliştirdi. Çok daha az sinir bozucu ve herkesin oynayabileceği kadar kolay. İşte nasıl etkinleştireceğiniz Android Neko en son geliştirme önizlemesinde (ve piyasaya çıktığında 7.0 Nougat’ın resmi sürümünü de ekleyeceğimizden eminiz):

  Ortaya çıkarmak için bildirim panelinizi iki kez aşağı çekin. Hızlı Ayarlar geçiş yapar

  Üzerine dokunun Düzenlemek

  “ üzerine uzun basın???? Android Paskalya Yumurtası” döşemesi (kedi başlı) ve mevcut döşemelerinize eklemek için yukarı sürükleyin

  “???? Android Easter Egg” kutucuğu artık “boş tabak

  Üzerine dokunun ve 4 öğe arasından seçim yapma seçeneğini yukarı çekin: bit, balık, Tavukveya tedavi etmek

  Hangisini beğendiysen onu seç, boş tabağı değiştirsinler.

  Bildirimi bekleyin”bir kedi burada” Android Neko’dan (garip bir şekilde harika mini oyunun adı)

  Kedi koleksiyonunuzu görüntülemek için kedi bildirimine dokunun

  yapmak için bir kediye dokunun Adını değiştirmek veya uzun basın Paylaş kedinin yüksek çözünürlüklü görüntüsü istediğiniz uygulamaya

Ve bu kadar. İşletim sisteminin içinde saklanan bu komik küçük kedigillerden kaçının olduğundan tam olarak emin değiliz (birilerinin OTA zip dosyasını inceleyip yakında öğreneceğinden eminiz), ancak bu yılki gizli şeyleri aradığımız şey bu. Android Paskalya Yumurtası. Eğlenceli şeyler.

Teşekkürler Justin!

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*