Android için Microsoft Uygulamaları, Windows 10 Telefonunuz uygulaması desteğiyle güncellendi

Android için Microsoft Uygulamaları, Windows 10 Telefonunuz uygulaması desteğiyle güncellendi

GFXBench’te vahşi doğada tespit edilen bir kıyaslama ve unutmayın, bu noktada hiçbir şey onaylanmadı, Intel’den piyasaya sürülmemiş yeni bir işlemci gösteriyor. UHD Graphics 617’ye sahip Intel Core i7-8510Y işlemcinin bazı detayları GFXBench’te ortaya çıktı.

Car Chase gibi oyunlar için oldukça iyi bir puana sahip ancak saat hızı gibi diğer detaylar bu hikayeyi yazarken mevcut değil. Aşağıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi Mozaik’in performans puanı 108.8 FPS ve ALU 2’de 61,5 FPS alıyor.

Benchmark listesine göre, Intel Core i7-8510Y, bilgi bölümünde gösterildiği gibi 1.8 GHz’lik bir taban frekansına sahiptir. İşlemciler genellikle geliştirmenin son aşamasındayken kıyaslanır ve pazara hazırsa, şirket bunu yakında açıklayabilir.

Bir rapor, Intel’in önümüzdeki yıl için masaüstü işlemci sürüm programını ortaya çıkardı. En son sızdırılan masaüstü yol haritası, 2018’i Q3 2019 zaman çizelgesine kadar kapsar. Intel Coffee Lake-S Refresh işlemcilerinin önümüzdeki birkaç ay içinde gelebileceğini gösteriyor.

Raporda ayrıca Coffee Lake-S Refresh CPU’ların 8-, 6-, 4- ve 2 çekirdekli yongalar içereceği ve Intel’in Z390 yonga seti ve eski 300 serisi yonga setleriyle uyumlu olacağı iddia ediliyor.

Bir süre önce Microsoft, oluşturdukları tüm uygulamaları tek bir çatı altında toplayan bir uygulama yaptı. Microsoft Apps adı verilen bu uygulama, kullanıcıların şirket tarafından oluşturulan tüm uygulamaları takip etmelerini kolaylaştıran bir uygulamadır. Varlığından haberdar olmadığınız bazı yeni uygulamaları keşfetmek için harika bir araçtır.

Microsoft, Android cihazlar için Google Play Store’da “Microsoft Apps” için yeni bir güncellemeyi sessizce yayınladı. Güncellenmiş Microsoft Uygulamaları, telefonunuzu en son içeriden öğrenen derlemeyi çalıştıran Windows 10 PC’nizle eşitlemenize olanak tanır.

Güncellemenin chaneglog’unda “Fotoğrafları telefondan PC’ye senkronize edin (yalnızca Windows Insiders),” yazıyor.

“Bir Windows Insider mısınız?” başlıklı başlık, “Telefonunuzdaki en son fotoğraflara hızlı bir şekilde erişmek için PC’nizdeki yeni Telefonunuz uygulamasını deneyin”. okur. Telefonunuzu ve bilgisayarınızı senkronize etmek için yapmanız gerekenler:

Windows 10 için Telefon uygulamanızın hala Windows Insider’a sunulmakta olduğunu ve entegrasyonun çalışıp çalışmayabileceğini belirtmekte fayda var.

Microsoft Uygulamalarını buradan indirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*