Android için Posterous sürüm Uygulaması

Android için Posterous sürüm Uygulaması

3232Paz, 28 Kasım 2021 13:58:39 PSThttps://wordpress.org/?v=5.8.2

Posterous, tumblr’dan bile daha basit, oradaki en basit blog platformlarından biridir. Posterous, harika e-posta yayınlama özelliği sayesinde e-posta gönderebileceğiniz hemen hemen tüm işletim sistemlerinden/tarayıcılardan blog yazmanıza olanak tanır. Ancak bazen, gerçekten özel bir uygulama arzularsınız. Posterous bir süre önce bir iPhone uygulamasıyla çıkmıştı ve bugün ilk Android uygulamalarını piyasaya sürdüler.

Posterous for Android, fotoğraf, video veya metin paylaşımını son derece kolay hale getirir. Telefonunuzdan güncel tutabilmeniz için özel ve grup blogları dahil olmak üzere birden fazla Posterous blogunu destekler. Otomatik gönderi, coğrafi etiketleme ve gizlilik gibi ayarlar mobil uygulamada mevcuttur, bu nedenle bu uygulamada eksik hiçbir şey bulamayacaksınız. Posterous uygulaması, Android işletim sistemindeki paylaşım menüsüyle bile bütünleşerek herhangi bir medyayı seçmenize ve uygulamadan çıkmadan yayınlamanıza olanak tanır.

Bu özelliklerin yeterli olmadığını düşünüyorsanız, Posterous gelecek sürümler için daha fazlasını planladı. Görev çubuğu bildirimleri ve Android Canlı Klasörleri desteği gibi özelliklerin yanı sıra ek dosya türü desteği, gelişmiş okuma deneyimi ve tam yorum yapma gibi özellikler yakında kullanıma sunulacak.

Aşağıdaki QR Kodunu kullanarak Posterous’u Android Market’ten indirin veya yalnızca Android Market’te Posterous’u arayın:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*