Android’deki En İyi 10 e-Kitap Okuyucu

Android’deki En İyi 10 e-Kitap Okuyucu

Medyamızın çoğu dijital çağa geçtikçe, tüm kitaplarımızın, dergilerimizin, çizgi romanlarımızın ve daha fazlasının keyfini çıkarmak için uygulamalar arasında seçim yapmak zor olabilir. İşte Android için en iyi e-Kitap Okuyucularına ve sundukları birçok özelliğe hızlı bir bakış. Her biri belirli bir kapasitede benzersizdir ve bazıları ücretli reklamsız sürümler sunarken, çoğu, mağazasından içerik satın almaya istekli olduğunuz sürece ücretsizdir.

1. Ay+ Okuyucu Pro

Moon+ Reader Pro, bugün Android’de bulabileceğiniz en özelleştirilebilir e-Kitap Okuyucu olduğu için bu listenin başında yer alıyor. Bu listedeki diğer her okuyucu, özelleştirebileceğiniz yönlerle sınırlıdır, Moon+ Reader, okuyucunun nasıl çalıştığıyla ilgili her küçük şeyi değiştirmenize izin verir.

Özel gündüz/gece temaları ayarlayabilir, istediğiniz yazı tipini değiştirebilir, sayfaları nasıl çevireceğinizi ve hatta okuyucunun e-kitaplarınızı Google Drive ve Dropbox gibi bulut hizmetleriyle senkronize edip etmeyeceğini kontrol edebilirsiniz.

Ücretsiz sürüm reklamlarla birlikte sunulurken, Pro sürümü 4,99 ABD doları karşılığında mevcuttur ve tüm reklamları kaldırır. E-kitaplarınızı birçok yerden alan hevesli bir okuyucuysanız Moon+ Reader’ı öneriyoruz. Tek dezavantajı, dosyaların DRM kilitli sürümlerini okuyamamasıdır; bu nedenle, DRM’yi Amazon satın alımlarınızdan çıkarma konusunda kendinizi rahat hissetmediğiniz sürece Amazon Kindle uygulamasına ihtiyacınız olacaktır.

Moon+ Reader’ı edinin

2. Amazon Kindle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*