Apple, 250’den fazla yeni Apple Music ruh hali ve aktivite çalma listesi sunuyor

Apple, 250’den fazla yeni Apple Music ruh hali ve aktivite çalma listesi sunuyor

Pazartesi günkü “Unleashed” özel etkinliği sırasında Apple, Apple Music abonelerinin artık 250’den fazla yeni özel ruh hali ve aktivite çalma listesinin keyfini çıkarabileceklerini duyurdu. Teknoloji devi, etkinliğinde yeni nesil MacBook Pro modellerinin yanı sıra yeni bir Apple Music katmanını da tanıttı.

Yeni ruh hali ve aktivite çalma listeleri, Apple Music’in editoryal uzmanları tarafından oluşturulur ve ücretli bir abonelik planıyla her kullanıcı tarafından kullanılabilir. Apple tarafından açıklandığı gibi:

Apple Music ayrıca Apple Music’in editoryal uzmanları tarafından oluşturulan ve yalnızca ses için tamamen optimize edilmiş yüzlerce yeni ruh hali ve aktivite çalma listesi ekliyor. Aboneler, gerçekten kişiselleştirilmiş bir müzik deneyimi için Siri’den “Akşam yemeği partisi çalma listesini çal”, “Sakin bir şeyler çal” ve hatta “Bunun gibi daha fazlasını çal” demesini isteyebilir. Bu yeni çalma listeleri, herhangi bir Apple Music planının her abonesi tarafından kullanılabilir ve Apple Music’i Siri ile birlikte kullanmayı daha da iyi hale getirir.

Şu anda Apple, kullanıcıların tüm çalma listelerini tek bir bölümde bulabilmeleri için merkezi bir yönetmen sağlamadı. Bunun yerine, MacHikayeler Akış hizmetini inceleyerek bir ruh haline veya etkinliğe uyacak şekilde tasarlanmış 250’den fazla çalma listesi keşfetti. Ruh hali ve aktivite çalma listeleri, onları Apple’ın diğer çalma listelerinden ayırmak için basit çizimlerle birlikte animasyonlu kapak resmine sahiptir. MacHikayeler kullanıcıların eğlenmesi için tüm farklı çalma listelerine bir bağlantı kurdu.

Müzik uygulamasında yeni ruh hali ve aktivite çalma listelerinin bir dizinini bulamayacaksınız ve koleksiyonun tamamını görmek için uygulanabilecek bir filtre yok, bu yüzden mümkün olan tüm çalma listelerinin büyük bir bağlantı listesine uyduk. Şimdiye kadar bulmak için kategoriler halinde düzenlenmiştir.

Apple ayrıca Pazartesi günü yeni bir müzik abonelik planı “Apple Music Voice Planı” duyurdu ve abonelerin sesli komutlarıyla 90 milyon şarkıya, binlerce çalma listesine, kişiselleştirilmiş mikslere ve daha fazlasına ayda yalnızca 4,99 ABD doları karşılığında yedi günlük ücretsiz erişimle erişmelerini sağlayacak. Deneme. Yeni Ses Planı bu sonbaharda 17 ülke ve bölgede kullanıma sunulacak.

Daha fazla oku:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*